Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2009, 15:15   #45
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

No właśnie Twoje argumenty nie są na poziomie. Ciągle próbujesz mi udowodnić, że jestem głupi i tępy, mając inne zdanie od Ciebie. Nie nauczyli Cie wogóle zasad debaty, nie umiesz uszanować zdania innej osoby. Jesteś egocentryczny, podobnie jak nasi kochani politycy. Każdy się śmieje z nich, bo oni postępują identycznie tak, jak Ty.

Co to za pytanie? "Jesteś głupi czy tępy?". Zastanów się nad tym, czy jesteś na prawdę na tyle mędrcem, że możesz kogokolwiek nazwać głupim?

Moim zdaniem eksploatując ziemie w takim samym stopniu jak teraz, doprowadzimy do szybszego upadku naszej cywilizacji.
Każesz mi zaglądać kilkaset milionów lat wstecz, kiedy człowiek jako homo-sapens ma zaledwie 2,5 miliona lat. Mnie nie obchodzi generalnie to, czy ziemia będzie sobie istnieć czy nie, ale czy my na tej ziemi będziemy, rozumiesz?

Tu chodzi o ochronę nas, nie ziemi. Żebyśmy przetrwali. Być może za kilka tysięcy lat (jeżeli chodzi o geologię, jak już zauważyliście, nie jest to sporo) będą takie technologie, że będzie można eksplorować kosmos. Może kiedyś uda się zasiedlić inną planetę o podobnym środowisku do ziemskiego, oby gatunek ludzki do tego czasu nie zniszczył sam siebie.

Powiedz mi, jaki jest Twój cel wypowiadania się w tym temacie? Ty tutaj nie wszedłeś przedstawić swojego zdania, tylko kłócisz się ze mną. Przedstawiaj swoje argumenty, ja będę przedstawiał swoje, a kto będzie chciał, wyciągnie z tego własne wnioski.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Ostatnie zlodowacenie skończyło się 12 tys lat temu, po 100 tys lat trwania.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
OStatnie wielkie ochłodzenie skończyło się 12000 lat temu to raz.
Co racja, to nie kłamstwo
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe

Ostatnio edytowany przez thoro - 08-11-2009 o 15:23.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem