Zobacz pojedynczy post
stary 14-02-2013, 17:06   #92
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Łezka mi się w oku zakręciła, misiaki.
Bambuko, o którego zainteresowanie nieudolnie zabiegam od paru ładnych lat dopiero dziś dał mi znać o tym temacie. Bambuk słusznie zauważył, że dziś walentynki, więc przyda się kilka serduszek. Czytając wasze posty uśmiechnęła mi się mordka jak przypomniałam sobie niektórych forum-plejerów z dawnych lat. <3
Trochę czasu minęło odkąd na forum buszowali Ci wszyscy, których tutaj widzę. Ale niektóre kontakty chyba dotrwały do dziś - tak jak na przykład mój ze Svenem( by the way - tyle lat umawialiśmy się na meeting i kiedy w końcu mieszkamy w jednym mieście jakoś nam do tego jeszcze dalej ). <3

Mordka mi się ucieszyła na wspomnienie o Shanie aka szynce, co tam u Ciebie, staruchu ?

Co do Łasucha - to z nim też jakiś tam kontakt mam. Przez długi czas miałam go jeszcze z Ironsem (nie wiem czy ktoś go pamięta), ale jakoś tak po prostu minęło. Na bieżąco widzę też co się dzieje u MKMa jednego z MTA. A jak już mowa o MTA to przypomniał mi się nasz wspaniały projekt aka WormArt czy jak to się wtedy nazywało? <3

JEST I HEJTER RYBA! <3

Ze słodkiego gimbuska (edit: 2004 to nawet nie byłam gimbuskiem, tylko uczyłam się tabliczki mnożenia w podstawówce) zamieniłam się w studentkę, przeprowadziłam się do Poznania i jakoś nieźle mi się układa w poza internetowym świecie. W przerwie między znajomymi a studiami grywam w CSa - ostatnio szukałam kogoś znajomego w grupie tibia.pl na steamie ale nikogo nie znalazłam

Miło Was wszystkich "zobaczyć" ponownie
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.



Ostatnio edytowany przez Kenixia - 14-02-2013 o 20:08.
Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem