Zobacz pojedynczy post
stary 02-04-2006, 15:02   #1
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Król 2 kwietnia- dzień po Prima Aprilis.

Jak prawie wszystkim wiadomo, wczoraj był Prima Aprilis i jak sporo osób zauważyło, wczorajszy news był tylko niewinnym żartem primaaprilisowym.
O nadchodzącym update wiemy tyle, ile wiecie wy, gdyż CipSoft nie poinformował nas jeszcze o żadnych zmianach, które nadejdą wraz z letnim update (nie licząc teasera, który pojawił się na tibia.com). Tak więc wszyscy ciężko pracujący PG-rzy i share-rzy mogą dziś spać spokojnie.
Szkoda tylko, że większość użytkowników wolała napisać „to prima aprilis! Nie dajcie się nabrać” zamiast poobserwować temat i sprawdzić kto się nabrał. Bo na pewno kilka osób się nabrało, choć żart nie był w pełni udany. Czemu nie był? Bo miał to być żart z premedytacją zorganizowany i opublikowany przez wszystkie supported fansite, jednak na wskutek omyłkowych posunięć pewnego serwisu, cały pomysł się wypalił i każda fansite działała sama.
Od siebie dodać mogę, że strasznie mnie zdziwiła postawa tych, którzy mówili, że to joke, bo na tibia.com nic nie ma. A czy jak publikowaliśmy prawdziwe teasery to oni tez coś pisali? Nie.
Wszystkich, którym mimo wszystko serce podeszło do gardła oraz tym, którzy dzisiejszą noc spędzili bezsennie, pragniemy przeprosić i obiecać, że w przyszłym roku postaramy się doprowadzić was do skrajnej depresji.
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 03-04-2006 o 00:31.
Hegemmon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.