Zobacz pojedynczy post
stary 14-01-2012, 08:42   #18
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
Przecież bazy danych OTSów są robione "na oko" i między innymi na podstawie danych z fansiteów (które często są błędne). To nie jest żaden dowód. Ciekawostką jest tylko, że na mainie loot pd z orka wojownika też jest wyłączony (chyba, bardzo dawno mi nie wypadł).
Super, ale widzę nie masz pojęcia, że jest parę rzeczy takich jak mapa, czy np. npc'e i zapewne jeszcze inne rzeczy, z clienta 7.8 lub wcześniejszego wykradzionego cipsoftowi

paczkę npc'ów i mapę akurat łatwo znalazłem na forach o otsach... inne zapewne też były

zresztą jak ktoś robi dobrze ots'a to głównie odwzorywuje z rl tibii, a nie z fansitów.. Sam za*******a i oskryptowuje co widzi.. Tak robią oczywiście lepsi ludzie w tej branży i nie chodzi mi tu o pierwszego lepszego nooba co pobierze gotową paczkę i odpali..

pd myślę wypadał z minotaura, bo jak ja zaczynałem grę, to przynajmniej pamiętam spam na defaulcie, że chcieli kupić poison dagger, ale samego poisona to nie widziałem raczej, nie przypominam sobie tego, ale wtedy byłem noobem i wyjście z rooka zajęło mi parę dni.. Ale grało się 100x lepiej niż teraz


Co do tibia wiki, to akurat angielska wersja jest dość dokładna i jak myślisz, że ktokolwiek tak dał info dla jaj to sobie popatrz w historię edycji jaka deskrypcja była wcześniej... Dla porównania sobie dopisz np. do latrivana , że spada z niego golden helmet.. Zobaczysz ile twoje info będzie na wikii tamtejszej
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem