Zobacz pojedynczy post
stary 09-11-2004, 10:24   #24
Ziencio
Użytkownik Forum
 
Ziencio's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 41
Ziencio ma numer GG 6459436
Domyślny rotfl ?!

lol ja widziałem nooba, który dał taki msg na trade:
Szukam meza lub chlopaka msg me gdy ktos chce carlin lub venore .

Na dodatek mój brat myślał, że gościara (lub gostek ) szuka Meza, a nie męża.....

WTF?!

jeszcze jeden:
Mój brat robił se UHy (Lord of maker)i se łowi. Wszystko jest do czasu, gdy nie przychodzi taki noob (War Gordon) i zaczyna rozrzucać mu rybki. Lordek mówi, żeby nie rozrzucał albo umrze a on nic i dalej rorzuca. Minęło 7 min. i potem mój brat zaczął Gordona bić za pomocą HMM (akurat miał bp HMM ), a ten gostek mówi że PK, ale ledwo co powiedział to zdechł (miał chyba czerwoną kreskę). Później jednak przyszedł Tony da'rose i zaczął go dopytywać, czy PK,a on nie, więc go zostawił. Najlepsze jednak to, że Gordon był wkurzony i chciał zabić Lorda. Mówił mu, że jest PK i ma ..... rooka (miał gordonek bodajże 7 lv i knight ) , dopóki nie zapłaci mu 10 k ....... to on powiedział, że nie da (napewno ) i gordon zaczął go bić, ciągle spamując, że jest PK i noob. Na szczęście miał jeszcze trochę runek HMM i zaczął nimi go nawalać. Gostek się wystraszył i zaczął uciekać, krzycząc, żeby go nie atakował. Oczywiście zaliczył deda przy depo i dobił go Upalony Ziom (thx za dobicie go ) No comments..... plx
__________________
Nobody knows who am I ......
Reaktywacja.....

Archer the hero: palek 27 lv Tibia Morgana (mój brat gra)
Mort Tarcus: Paladin 19 lv Tibia Furora ( mojego brata postać)
Ziencio jest offline   Odpowiedz z Cytatem