Zobacz pojedynczy post
stary 12-11-2004, 20:25   #28
Fatevux
Użytkownik Forum
 
Fatevux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 106
Imię: Avonasak
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Poziom: 9
Poziom mag.: 1
Fatevux ma numer GG 3997873
Domyślny

nOOby nOObani ale najbardziej lubie Uhmakerów stojących afk pod depo (albo jeszcze lepiej na makro) to biore takiego wpycham do depo i (np w ab) wciągam go na samą gure depo po jakiemś czsie koleś wchodzi na postac a tu mana nie leci a ja mam zwałem w 3 dup* hahaha ale lolki z tej wiary.

ok to jest temat o nOObach wienc kumpel stoi sobie na statku i łowi rybki nagle podlatuje jakiś koleś zabiera mu ryby (te co lerzaly po nim) i stoji jak ten debil. mój kumpel mówi do niego: oddawaj ryby zlodzieju !!!! A on na to: nie i zresztą nic mi nie zrobisz bo sie boisz.
A teraz najciekawsze: muj kumpel mial 10 lvl druid i chyba 11 magiczny on to był 11 druid i nakopał mu do **** (do reda go zjechał i to bez Uhów) potem temu złodziejowi pomugł kolega (z tego co widziałem bo nakopałem temu kolesiowi to obie postacie były na MC) i zabili mojego kolege
Ale śmieszne jest tu to co bowiedział ten nOOb i że muj kumpel (newbie) go skopał

PS.: Potem słynny Lukas aj Agapow zabił tego kolego co pomagał złodziejowi i dostał po promocji hunta od Białego Szlachcica (miałem 6hp goniły mnie 4 osoby na 30-50 lvlach i nie mogli mnie zabić przez jakieć 20 minut muahahahahahahahaha)
Fatevux jest offline   Odpowiedz z Cytatem