Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2009, 13:25   #20
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stelmaaa Pokaż post
@up

Chyba gramy w inną tibie wiesz ? Nie wiem czy zauważyłeś lecz postacie magiczne kiedyś biły krocie dzięki wzorowi uwzględniającemu jego lvl jednak wraz z pewnym updatem wzór ten uległ znacznemu zmniejszeniu i lvl gracza odgrywa bardzo małą rolę (jeżeli wogóle odgrywa). Natomiast został on zastąpiony wrażliwością na dany żywioł co daje dużo mniejsze skutki obrażeń.


Ps A twoja matka to k***a, jesteś za przeproszeniem dzieckiem ku***a n*o a grasz dzięki twojemu kuzynowi który obsługuje ci myszkę bo sam tylko potrafisz nap******ać F1.

Mam nadzieje ze zrobiło ci się milej po takiej wiązance a jeżeli nie to niemów następnym razem tak do innych graczy. Bo ktoś cię może skrzywdzić.
Nie skrzywdziłeś mnie, bo mało mnie obchodzi opinia plebsu, misiu.

Co do 'innej Tibii', ja nie gram w ogóle, więc nie gramy w inną. Co do formuły:

Kiedyś:

siła=2%*lvl+3%*mlvl (minimum 100%)

Teraz:

siła=1%*lvl+4%*mlvl (minimum 100%)

Co oznacza, że podczas expa nadal szybciej wbijasz mlvl (i masz z tego większą korzyść, niż kiedyś), a do tego wbijasz lvl (z czego z kolei masz korzyść mniejszą). No i masz więcej kasy. W sumie teraz i kiedyś wychodzą na jedno.

tY też w d*pie byłeś, g*wno widziałeś. Nie gram od ponad 2 lat a 20 sekund szukania informacji starczyło, by przebić tWOJĄ wiedzę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem