Zobacz pojedynczy post
stary 07-03-2007, 00:47   #1797
Volerasi
Zbanowany
 
Volerasi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Volerasi ma numer GG 5350061
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiatrak Pokaż post
gdyby to bylo kierowane do mnie to napisalbym do pana M. o ostrzezenia za oszczerstwa i bezpodstawne klamstwa~ nie znasz tomasiego wiec nie mow ze botuje i cheatuje bo dzisiejsza tibia nie wymaga juz nawet light hacka do gry~

ja tez mialem hacka ale to przez to ze kliknelem w hack link(chyba nawet z tego forum) a antyvirus nie zadzialal tak jak powinien i co? to znaczy ze cheatuje i botuje? omigosh nie wolno wchodzic na forum bo wtedy jest sie cheaterem!!!!!11

btw. zapomnialem dodac ze wczoraj ekipa z kyry robila POI questa i 2 osoby zostaly zhackowane w treasure roomie i mowi sie ze to wszystko przez ventrilo.. to znaczy ze jak mam ventrilo to tez cheatuje?
No na bank mieli haka przez V-t (Ventrillo) ja mialem haka przez Skype i przez to ,że mam podłączony mikrofon do kompa.

Co do Sua mea czy jak to sie tam pisze to juz mnie z deka w*****asz pamietam gdy byla wojna (dawno temu) wyzywales wiekszosc ludzi i na forum jak nie tylko (co mozna w archiwóm twoich postow zlookac) i nagle rok po wojnie taki noobek napisał "Sua niema juz hunta za to ,ze nie wyzywal nikogo i sie kulturalnie zachowywał Rotfl.Chcialbym jeszcze dodac abys nie pisal ciagle twojego tekstu "BO CO TO ZA EXPIENie JAK ROBIE X EXPA W X CZASU" itp. poniewaz moim zdaniem to sciema ze masz slaby net (niby Cie niema 2 tyg. na forum a expi kto?) slaby masz PG'ing to sie tak tlumaczysz czy jak to z toba jest?
Volerasi jest offline