Zobacz pojedynczy post
stary 12-03-2006, 13:45   #315
Dudusiek
Użytkownik forum
 
Dudusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: W Krakowie
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Grimera
Poziom: 9
Skille: 12/13
Poziom mag.: 6
Dudusiek ma numer GG 3886695
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Jeżdżenia po głupich propozycjach ciąg dalszy. Czy wy się nigdy nie nauczycie?



Jasne. Załatw miesięczny sponsoring stronie, to reklam nie będzie. Jesteś chętny?
Będziesz przelewał kasę na konto Droma co miesiąc, żeby nie było reklam na stronie. To się opłaca (Dromowi)! Bogaci fra... sponsorzy - do telefonów!

Nie chcę tu robić za rzecznika prasowego Tibia.pl, ale wkurzają mnie teksty w stylu "wywalcie reklamy!111 precz z komerchomrazraz". Tibia.pl MUSI być komercyjna, inaczej NIE DA rady. No chyba, że macie trochę forsy w zanadrzu, drodzy maruderzy, i możecie się podzielić. Nie macie? To szat de fak ap.



Czy Tibia.pl wygląda na forum Tibia.com? Albo tamtejszy dział "Requests"?



Wy macie oczy w dupie? Open Tibia Server jest ZAKAZANY. W. Regulaminie. Strony. I. Tibia. Rules. AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHDONNERWETTER RRRR!



A podforum "Grafiki" i "Fake'i"? WY JESTEŚCIE ŚLEPI?

************************************************** *******

To teraz moja prośba.
Sugeruję, żeby wymienić baner ze stroną http://www.so.pwn.pl i dać BYCZY baner tej strony zamiast logo. To pomoże na moje (i nie tylko) skołotane nerwy na widok tekstów w stylu "pszeprarzam". O, i ewentualnie jeszcze jakiegoś kafara, który po zrobieniu ortografa przez usera waliłby jego głową w monitor, AŻ BY SIĘ WRESZCIE NAUCZYŁ, że "mówić" piszemy przez "ó", a nie "U".


POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZWŁASZCZA TO OSTATNIE!!!!!!
Dudusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem