Zobacz pojedynczy post
stary 02-11-2005, 14:01   #105
Nig'gaz
Użytkownik forum
 
Nig'gaz's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Lokacja: Żary
Wiek: 32

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sith Qeton
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: ~~
Skille: ~~/~~
Poziom mag.: ~~
Nig'gaz ma numer GG 5056586
Domyślny

Prosiłbym o odpowiedź na:
1) Mam na koncie 3 postacie, jedna na mainie i dwie na rooku. Jak kupuję PACC'a te trzy postacie dostają go. Teraz mam zamiar zrobić czwartą postać, lub więcej, PACC nadal trwa. Czy ta nowa postać będzie mieć PACC'a??
2) Kupuję domek z trzema łóżkami. Mam palladyna i dwóch druidów. Czy jak położe ich trzech w swoich łóżkach każdemu będzie rosnąć życie, mana i SOULE?
3) Nawiązanie do pytania nr. 2: Czy trzeba jeść przed położeniem się do łóżka aby rosła mana, życia i Soule?
4) Co zrobić aby położyć spać postać i czy jak już ona to wykona, to jednocześnie mnie wyloguje??
5) Gdy zaproszę do domu osobe z innego konta posiadającą PACC'a będzie ona mogła spać w jednym z łóżek??

*6) Sorki, że nie związane z PACC'em ale skoro pytam: Dostałem NameLocka... nawiem nie wiedziałem, że zrobiłem nick podobny do przezwiska na murzyna. Czy jak zgodzą się już na nowy nick, będę w miejscu gdzie ostatnio byłem, będę miał swoje eq i czy bezpiecznie kupywać na te konto PACC'a?

Jeśli pytania nie są zrozumiałe, będę próbował poprawić się lub napisać zrozumiale
Pozdrawiam, czekam na odpowiedzi!!
Nig'gaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem