Zobacz pojedynczy post
stary 29-07-2008, 22:18   #105
verlog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2007
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitrhill
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 151
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Domyślny

na 1 stronie ktos tam podał linka do tego miejsca - http://tibia.pl/earth.php?x=32692&y=...13&q=99.07&r=1
wie ktos cos na jego temat ?? a moze ktos juz tam byl ? :> to miejsce na pewno jest wazne bo strzega je dwie pary drzwi, magic wall no i gs :> moglby ktos sprawdzic na ng (bo osobiscie nie posiadam;p) co tam jest na gorze w tym pomieszczeniu ?? na tibian earth jedynie mozna zauwazyc lozko a obok niego trumne.. nie ma tam czasem zadnego npc ? :> moze tam jest uwieziony tworca "469" :>
kolejna sprawa: zaraz po wejsciu w tp do hellgate idac w lewo jest pelno Holi na ktory sa poison fieldy. dla picu ? jutro mam zamiar sie tam kolejny raz wybrac i znowu czegos poszukac wiec postaram sie to sprawdzic, oraz lekko nad tymi Holami poziom nizej jest pomieszczenie o ktorym pisze w poprzednim akapicie. tez sprobuje pokopac kilofem moze trafie na dziure i znajde sie poziom nizej za drzwiami i mwallem ;d
jeszcze jedno co mnie intryguje - rzekomo na rozszyfrowanie kodu nie dziala behe set. ale pomyslcie, od tylu lat nikt nie potrafi go rozszyfrowac, moze po prostu sie NIE DA ? cipy dla beki zapisaly pelno szeregow cyferek czesto powtarzajacych sie aby kazdy myslal ze to jest jakis kod ktory trzeba rozkminic, a behe wyraznie mowi ze rozszyfrowac go potrafi tylko osoba posiadajaca odpowiednia ilosc oczu. behe maja ich 5. behe helmet ma 2 a shield 1. zostaja niby nasze 2 co daje 5. ale oczy behe jeszcze sa jako "beholder eye" - z tym tez ktos probowal ? :>
Albo, w kodzie jedynie znaczy cos co piąta cyferka ? poprobujcie cos z ta "5" wedlug mnie to jest kluczem...
verlog jest offline   Odpowiedz z Cytatem