Zobacz pojedynczy post
stary 28-02-2010, 10:03   #17316
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spiderness Pokaż post
Seba Furor jestes przykladem dzieciaka ktory ma mylne wrazenie, ze przez zabicie w 20 paru nieogarnietych pionow staje sie tibijskim karaczem, znaczacym cos w internecie. Duzo lepiej by to wygladalo jakbys pochamowal podniecenie, zwalil sobie gdzies po cichu i wypowiadal sie z umiarem. Jak sadzisz takie zalosne, pelne peanow na swoja czesc teksty wygladasz jak usmarowany sperma pryszczaty nastolatek zajarany zajebaniem br nuba na lagach i bez mozgu. Fajne macie fragi, ale twoje wypowiedzi zajebiscie zacieraja dobre wrazenie, zostawiajac niesmak obcowania z noobem. Myslisz, ze jestes lepszy od Vision? W zadnej wojnie nie walczyles, zadnego ob nie masz na koncie, zadnego serwera nie masz na wlasnosc, wiec nawet w internecie znaczysz mniej niz oni.
Jestes typowym nonamem W rl mnie nie widziales wiec mozesz mi naskoczyc. Wklejam tu fragi w celach informacyjnych. Na ob walczylem i pomagalem Vision ale bylem tam tylko pionem. Teraz mam o wiele lepsza zabawe i moge sie na nich odegrac, bo Vision to cwaniaki i boty co maja level i to wszystko na ich temat. I wlasnie o te dwie rzeczy mi chodzi.
A Tobie Vision zrobilo pranie mózgu zreszta jak polowie noobkow na servie
Nie nie jestem lepszy od Vision i nie chce. Czlowieniu mi chodzi o zabawe i fragi wiec nie musisz sie denerwowac tak Jak lubisz Vision to im liz i tyle. Podejdz do jakiegos h lvl i napisz "gz lvl" moze da Ci itema a jak odpisze "thx" to juz mozesz mowic ze jestes ich pionem Probojesz zalizac na forum? No co zrobic... jak to powiedzial Andrew G.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem