Zobacz pojedynczy post
stary 31-01-2007, 16:04   #59
ktos_tam
Użytkownik Forum
 
ktos_tam's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 93
Stan: Na emeryturze
Imię: Valaxia
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Rubera
Poziom: 21
Skille: 20/24
ktos_tam ma numer GG 3845031
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jecht
Ja tam bym wprowadził system anty-pkowania (oczywiście na serverach non-pvm nie miałobyto znaczenia), czyli jak ktoś cię zaatakuje to można się wylogować. NIe można się wylogować tlyko wtedy, gdy się zaatakuje samemu. To troche bez sensu, że jak cie zaatakuje ktoś silniejszy to masz pewną śmierć, a dzięki tej możliwości, gineliby tlyko gracze, którzy samemu atakują innych, a nie tak jak teraz niewinne low-lvle.
To by było bez sensu. Jaki wtedy sens miałyby światy pvp? Co z wojnami? Gość mając 2 hp by się wylogował? Totalny bezsens. Grając na świecie pvp musisz się liczyć z tym, że prędzej czy później zostaniesz zabity bez powodu. Jak coś nie pasuje to non-pvp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
Najlepiej to by bylo jakby rycerzom bronie sie psuly. Zeby sie wszystkie bronie rycom psuly.
Też o tym myślałem, ale to by nieco zepsuło dynamikę gry.


Moim zdaniem powrót do tibii 7.1 z niewielkimi zmianami. Głównie chodzi mi o to, aby były różdżki, które "zżerałyby" mniej many, a mana rosłaby tak jak kiedyś czyli w 7.1. Chciałbym tibie 7.1 z różdżkami, bo to bezsens jak mag czy druid latał z mieczykiem.
__________________

Ostatnio edytowany przez ktos_tam - 31-01-2007 o 16:07.
ktos_tam jest offline   Odpowiedz z Cytatem