Temat: Manga&Anime
Zobacz pojedynczy post
stary 24-07-2007, 00:49   #68
Tana
The Witch
 
Tana's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corgar Frizz Pokaż post
Ogląda ktoś bleacha?? Bo zdaje mi się że zaczyna się nowa seria zapychaczy która być może dorówna zapychaczom z naruto. Szczerze mówiąc dałem rade obejrzeć 2.5 odcinka fillerów i śmiertelnie mnie znudziły. Jakby się skończyły to napiszcie bo nie wytrzymam nerwowo takiej nudy w shounenie.

BTW. Wiecie do jakiej kategorii zaliczono Tygrysią Maskę na dowload-anime.prv.pl?? Nie wiecie?? Otóż jest to anime Obyczajowe.... Nie bardzo pamiętam to anime z dzieciństwa jednak wspomnienia mojej mamy mówią że jednak to nawalanka jest.
Bleach ma cos w sobie z Naruto i DBZ.
O ile na początku jest fajnie, miodzio, fabułka, pomysł, o tyle w pewnym momencie zaczyna się czuć przedłużanie na siłę.
O ile DBZ dało radę czytać, o tyle oglądanie tego było dla mnie masakrą. To samo z Naruto. W Bleach to przegięcie czuć nawet w mandze. Doszłam do momentu wojny w Soul Society (wiem, że to daleko nie jest), ale dalej zdzierżyć nie mogłam i rzuciłam to w cholere.

A Tiger Mask to na serio obyczajówka. To jedna z tych starych anime, gdzie sekunda w czasie rzeczywistym wypełniana jest conajmniej dziesięcioma minutami rozważań głównego bohatera na tematy życiowe.
__________________
.

Tana jest offline   Odpowiedz z Cytatem