Zobacz pojedynczy post
stary 17-08-2006, 11:39   #1096
Volan Rookstayer
Użytkownik Forum
 
Volan Rookstayer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 63
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 19/22
Volan Rookstayer ma numer GG 2706118
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nemtoor Pokaż post
Ja wierze w to ze jest jakies przejscie na Spike sword questa.
Kiedys widzialem jak na wyspie ze spike swordem nie bylo Spike a do tego ognie ktore są kolo niego spalaly sie byly juz takie tak jakby na 2 poziomie co zabierajo juz po 10.
Nie wiem jak to wytlumaczyc ale to widzialem!!!
Oł rzesz curva kiedy stary ty to zobaczyłeś ?! <ironia>
Człowieku to było już w temacie. Czytając takie posty, chce mi się rzygać ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ulwi aladim Pokaż post
sluchajcie poco piszecie 100000 postow przecierz mamy wystarczajonco duzo informacji wymyslcie cos o tym wszystkim ja naprzyklad wymyslilem takom histornie

ta wyspa ze spike swordem nie wiem czy jest na powieszhni czy podziemiom jak jest pod ziemiom to morzliwe ze jest pod pokojem toma

morzliwe jest ze hyiacing jest jednak nekromantom(czarnym magiem



i tera sluchajcie!!!!!!!byc moze znalazlem rozwionzanie zagadki mozliwe jest ze ....................mino mag to vendor!!!!hyiacing mugl go w niego zamienic

i mozliwe ze tom to gosc ktury karmi minosy!!!! teraz vendor lub tam dla mnie mino mag strzerze spike sworda............ale nie wiem dlaczego byc moze kiedyc sie tego dowiemy ale narazie co otym sodzicie prosze wszystkich na forum a nawet prosze jakiegos CIpa ze odpowiedzial na ten temat i slyszalem ze 1 czlowiek zdobyl spike sworda na rooku wienc go tez prosze o odpowiec jezeli jest na tym forum!!! wkoncu trzeba powiedziec dosc!!!!!chcemy wiedziec prawde!!!!i prawdy sie dowiemy!!!!!
OMG jeszcze lepiej ... Ja musieć kupić Tobie słownik, bo Ty nie umieć pisać po polskiemu. Ja lepiej kupić Worda.
Odezwał się ten, który storzył post, który pobija 100000 bezsęsownych odpowiedzi

Chyba trzeba stworzyć jakiś Noob Translator w internecie

Łaskawie proszę o nie cytowanie tej odpowiedzi ...
Wszystkie błędy celowe.

Ostatnio edytowany przez Volan Rookstayer - 17-08-2006 o 11:46.
Volan Rookstayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem