Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2011, 15:56   #23
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Co nie zmienia faktu, ze urozmaicilo by to gre na rooku.
Ps. jaki masz nick kolego?

--- oskaruniu dodał 34 minut i 23 sekund później ---

Wersja z trzema polami.

Co do hexow o ktorych wczesniej pisalem.

Wedlug mnie pierwszym waznym pytaniem jest, czy hex odpala sie tylko gdy sie na niego najdzie, czy gdy sie stoi (pierwsza mozliwosc jest bardziej prawdopodobna, a jesli tak jest, to jest zle). Wersja z trzema punktami wydaje sie najbardziej prawdopodobna wedlog mnie poniewaz ma zwiazek z jedyna wskazowka jaka posiadamy (dwa punkty do znikniecia ss'a), ale odkryto 2 pola z hexami a nie 3 tzn albo trzeba stac (nie stanac tylko stac) na jakims polu (tym trzecim) i pozniej isc na 2 aby zniknac ss'a (stawanie na kazdym polu na rooku i znikanie w tym samym czasie spike jest trudne (o ile mozliwe)) jest mozliwosc ze dwie osoby musza co chwile wchodzicna pole i wychodzic a trzecia szukac trzeciego pola, lub jesli wystarczy stac na dwuch polach. to dwie osoby na nich stoja a trzecia szuka trzeciego pola.

Gdzie jest trzecie pole?

Slyszalem wersje, ze skoro jeden punkt jest kolo rotow (po udezeniu rozspryskuje sie krew), drugi u pajakow (po udezeniu rozspryskuje sie trucizna) to trzecia musi byc u szkieletow. Mnie sie wydaje, ze jeden punkt oznacza tarantuje, drugi ghoula a trzeci mino maga.

Jest jeszcze mozliwosc ze na trzecim punkcie trzeba cos polozyc, ale w tedy odpowiedz musi byc ukryta w slowach NPC'kow.

Lecz nie umiem zbyt dobrze angielskiego by zrozumiec wszystkie slowa npc.
Nie znam sie tyle na informatyce by wypowiedziec sie wyczerpujaco na temat hexow, wiec licze na wasza pomoc

Proponuje zebrac pewna grupke osob i obalic kilka mitow, poniewarz nie tacy juz o tym rozkminiali i polegli.

Pozdro.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 08-07-2011 o 17:55. Powód: Automerged Doublepost
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem