Zobacz pojedynczy post
stary 29-08-2007, 21:53   #21
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzys Nemptor Pokaż post
Dziecko, po tych 2 postach widze ze ty nie masz w ogole pojecia co to RPG. Dla ciebie jedynym sensem gry jest zeby miec wysoki lvl i mocno walić? Dla mnie gra to coś wiecej niz 3 cyferki obok potworka. Dla ciebie nie. Byebye

Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c -.-
Ojej, ty tez nie wiesz co to jest rpg... W rpg chodzi o to zeby byc najlepszym - fakt gra sie dla przyjemnosc, mam 2 postacie: 109 master i 94 palek.

Przyklad: sorcem wbijalem z 100 na 109 przed upem okolo 2 tygodni grajac po 3h dziennie, po upku palkiem grajac 8 dni wbilem z 80 na 94(dzisiaj).

"Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c "

Tak n/c bo gadasz brednie, jakie masz skille? 50/50? Bo widzisz taki 120 ek na frostach expi tylko przy pomocy manasow.

Jak dla mnie(grajacego palkiem obecnie)ten upek to zenada - bije z royal spearow na 89 distansie po 270 - lol? Przeciez to sa jaja ;/

PS. Nie spodziewajcie sie ze next upek bedzie lepszy - jesli "ulepsza" ekonomie to bedzie siara - dlaczego? Bo jak znam zycie to zmniejsza mane potrzebna na zrobienie run.
__________________
ArtiPl jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.