Zobacz pojedynczy post
stary 16-02-2010, 21:52   #9
Agnese
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja pamiętam, kiedy koleżanka ciągle rozmawiała z kolegami o Tibi co mnie troche wkrzurzało... nie rozumiejąc o czym mówią i nie moge sie włączyc do rozmowy ¬¬ . Pewnego razu koleżanka powiedziała mi że można brać śluby w tej grze co mnie zaciekawiło :> z racji tego ze był to chyba w 2006r. -byłam głupia i młoda co mnie takie schematy kręciły ...Więc po długim tłumaczeniu jak się ściaga tibie robi postac itp.. weszłam na TIBIE ... po wyjsciu z swiatyni do graczy pomyslalam nie wiec wgl co mam robic ?! Patrze ze wyswietla mi sie cos na niebiesko i kolezanka mi powiedziala ze to ona pisze a ja nie wiedzac jak to sie pisze zaczelam psac na defaulit ;d,, ale mniejsza z tym . Kolezanka byla na roku i wszystko mi mowila a po chwili wlogowala na inna postac ktora byla na mainie i miala 20+lvl ja wtedy nie wiedzac o co chodzi 0.o i co zrobila... powiedzialam do niej na gg oczywiscie i widzac jaki ma lvl cos typu "jak Ty to zrobilas? gdzie jestes? nie widze Cie.." ale oczywiscie mi all tlumaczyla a ja dalej po chwili do niej "ej ja chce byc na takim poziomie co Ty..." on tak wpadla smiech wgl nie wiedzialam o co jej chodzi :<. Teraz jak sobie to przypomnimy to smiejemy sie na maxa xd.

--- Agnese dodał 6 minut i 43 sekund później ---

Hmmm pamietam jeszcze jedna historie jak bylam nabkiem i postanowiłam wkoncu isc expic na cos innego niz raty... A wiec błądziłam gdzieś aż doszłam do dziury .... postanowiłam zaryzykować i do niej wejść... po chwili zabiłam znajdującego się tam potworka i napisałam koleżance na priv (0.0) -> "wow! zabilam spidermena " haha... (chodziło o spider) . Kolezanka wpadla w smiech i kopjowala to znajomym xd. >

Ostatnio edytowany przez Agnese - 16-02-2010 o 21:52. Powód: Automerged Doublepost