Zobacz pojedynczy post
stary 17-02-2010, 04:18   #11
Wizoo
Użytkownik Forum
 
Wizoo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: Szczytno

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Xerena
Poziom: 35+
Wizoo ma numer GG 2245683
Domyślny

Było to nie tak dawno temu na Danerze.
Od razu po wyjściu z Rookgardu napaliłem się aby kupić sobie szybkie buty (BOH`y) , po prostu naczytałem sie w poradnikach ze paladin powinien szybko biegać, a więc zbierałem pieniążki jak tylko potrafiłem... na lvl ok 33 udało sie uzbierałem 35k wiec stać mnie juz było na butki... stałem więc w dp (gotowy by pójść expic tzn. kupione potki speary itp.) i pisałem na trade ze chce kupic boh`y... po nie długim czasie napisał do mnie jakiś gracz ze chce sprzedać.. umówiłem sie wiec z nim na statku w venore i uradowany pobiegłem do banku w celu wyciągnięcia pieniędzy z Konta, po zakończonej rozmowie z bankierem zorientowałem się ze w moim plecaku nie ma pieniędzy, od razu wiedziałem co się święci, po prostu nie miałem capa... widziałem już ze biegnie do mnie kilkoro graczy więc rzuciłem pieniądze trochę dalej i wyrzuciłem z siebie pierwszą lepszą rzecz... Pech chciał, że był to BP... kiedy próbowałem podnieść pieniądze zorientowałem sie ze nie mam już do czego !!! krótko myśląc chciałem odzyskać spowrotem plecak jednak zanim dobiegłem do niego ktoś juz go podniósł zdesperowany starałem sie odzyskać pieniądze lecz to na nic, ktoś już je miał... w ten właśnie sposób straciłem i ostatnie pieniądze i backpack w którym znajdowały sie ostatnie poty... teraz śmieje się z siebie bo wiem ze mogłem włożyć pieniądze na miejsce Liny..!!!
Wizoo jest offline