Zobacz pojedynczy post
stary 09-06-2005, 22:48   #23
Arch behemoth
Użytkownik forum
 
Arch behemoth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Wrocek city
Wiek: 36

Posty: 8
Arch behemoth ma numer GG 4208885
Domyślny

--------------------------------------------------------------------------------
Witam, mam spory problem z PACCiem, i chciałbym was prosić o pomoc.
Historia jest troche długa, ale postaram sie strescic jak najbardziej.

A więc..:

7.06.2005 - Z kumplem postanowilismy kupic PACCi. Namówilem moją mamę, aby udostepniła swoją kartę Visa, żebym mógl zamówic dla siebie i dla kolegi.
Więc okolo 21.00 wszedłem na tibia.com i zacząłem zamawiac.. Wszystko dobrze wypełnilem, tylko później skapnąłem sie, że podałem nie istniejący adres e-mail w formularzu. Następnie kupiłem PACCa dla kumpla, tam zrobiłem wszytsko OK (także dobry e-mail podałem) i już mógł się cieszyć PACCiem po 10 minutach... A ja czekałem do rana na Premium, ale sie nie doczekałem.

8.06 - Poradzono mi, abym załozyl taki sam adres e-mail, jaki podałem podczas zamawiania PACCa. Zrobiłem to, ale dotychczas nie doszło.. Wieczorem, po upłynięciu 24h jeszcze raz zamówiłem PACCa, wypełniając wszystko OK, zroblem nowy adres mejla, podalem go i czekałem. Po 4 godz przyszedł e-mail z wiadomością, że moja płatnośc zawiodła i że nie mogli pobrać pieniędzy z karty.

9.06 -dziś - Postanowiłem znowu zamówić, tym razem na kartę MasterCard. I znowu sie powtórzyło - nie można pobrać pieniędzy i płatnośc zawiodła.

Juz zupełnie nie wiem co robić.. Sprawdzałem konto mamy i tylko transakcja kumpla została zrobiona. Proszę bardzo o pomoc, bo jestem zupełnie skonfundowany.
Arch behemoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem