Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2010, 23:56   #18
Bloordy
Użytkownik forum
 
Bloordy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2010

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bloordy
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Druga sprawa: kultura graczy, w Tibii jest jej coraz mniej, ze względu na spory udział graczy w wieku do 15 lat głównie z Polski i Brazylii. Jakoś nie zauważyłem kretyńskich, przemądrzałym i noobowskich graczy z takich państw jak USA czy Szwecja. Większość graczy nie dba w ogóle o to by szanować innych, zwłaszcza wysoko poziomowych graczy tylko zasłania się dużo silniejszymi kolegami, których tak naprawdę często nie ma (serwery PvP). Nie wspominam już o Non-PvP gdzie respektowanie kolejki do huntu w jakiejś miejscówce to naprawdę rzadkość...
Nie oszukujmy sie, to My (Polacy) psujemy ta gre. Znalesc normalnego polaka ktore Cie nie wyzwie to jest CUD. Na szczescie sa fajne gry w ktorych sa normalni Polacy z ktorymi mozna normalnie porozmawiac, na przyklad w WoWie. Bo w Tibii zaprzyjaznisz sie z kims, i po roku Cie okradnie. Tak to jest, niektorzy wola jakies piksele od przyjazni. Ja sam kiedys okradlem mojego RL kumpla, i teraz bardzo tego zaluje. No ale coz, bylem mlody i glupi (Tibia mi namieszala w glowie).
Bloordy jest offline   Odpowiedz z Cytatem