Zobacz pojedynczy post
stary 16-06-2010, 00:03   #19
jackie0895
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2010
Wiek: 28

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny hmm

Witam

Przeczytałem wszystkie powyższe posty i zauważyłem, że są jeszcze na tym świecie ludzie nie myślące o tibi typu (boty, wbijanie lvl).
Zgadzam się z moimi poprzednikami. Tą grę niszczą sami ludzi w nią grający (a szczególnie Polacy i Brazylijczycy), a nie w 100% cipsoft. Co prawda każdy upd ma swoje plusy i minusy, których nie jesteśmy w stanie zatrzymać. Możemy narzekać na to co cipy robią z tą grą, ale według mnie jak posiadasz prawdziwych przyjaciół w niej to nie rezygnujesz z niej bo "update sux" itp.
Pierwszy raz zagrałem w tibie w 2006 roku. Wtedy to było coś z 11 chłopaków z mojej klasy aż z 6-7 grało na tym samym serwie. A teraz jestem już w gimnazjum (z kompletnie innymi ludzmi) i jak ktoś się mnie zapyta w co gram to nie wiem dlaczego, ale głupio mi jest przyznać się, że gram w tibie. Dlaczego?? Sam nie mam zielonego pojęcia. Po prostu sądzę, że masa dzieci w wieku 10-15 lat popsuła klimat w niej. Teraz ciężko jest komuś zaufać. Każdy tylko myśli o tym jak by cię tu okraść. Tylko po co?? Dla kilku pixeli??
Wolę mieć kilku przyjaciół i gildie z prawdziwego zdarzenia, a nie więcej pixeli w banku czy w domku. Mam nadzieję, że tibia wyjdzie jeszcze na prostą. Lubię tibie jak ktoś chce niech się ze mnie śmieje. Mogę się w niej wyluzować, pogadać z kumplem(nie z rl) i przy tym posłuchać muzyki (btw. sądzę, żę jest to wielki plus tibi, że nie posiada dźwięku). Gram już 4 lata (z kilkoma większymi przerwami) i jakoś nie maniaczę po 10-15h, nie używam botów itp.

btw. Nie pojmuję używania botów. To jest jakby ktoś grał za nas, a tu chodzi przecież o tą zabawę co nie?? TAK ZABAWĘ, która ostatnimi latami zanika, a jej miejsce zajmuje wbijanie 200, 300, 400lvl i BOCENIE.
Botterzy niszczą tą grę!!!!

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy
jackie0895 jest offline   Odpowiedz z Cytatem