Temat: Album
Zobacz pojedynczy post
stary 19-08-2006, 18:02   #90
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Part II

Oto druga porcja, zapowiadanych przeze mnie zdjęć "Starego Rookgaardu". Tym razem będzie kilka zdjęć z Test Serverów, Eventów i ogólnie "Fun-u"... Tak więc, bez zbędnych wstępów przejde do prezentacji fotek


Test Servery od zawsze były wspaniałą zabawą, dla znudzonych codziennymi sprawami Rookstayerów. Mainlandowe potwory, bronie, Player Killing - jednym słowem: "MASAKRA". Poniżej kilka zdjęć, ze starych TSów -


KaboOm !



"Demon powstaje z jęczmienia..." - Hehe, niech mi ktoś powie, jak ten demon padł ? Bo ja nie widzę żadnego wytłumaczenia, poza ew. udarem słonecznym. Ktoś z Maina musiał maczać w tym runy...



Master Slayer i arachnofobia. Dobrze, że to wszystko było na dachu...



Ciekawe, czy ktoś w końcu pokonał tego biednego smoczka...



GMowi puściły nerwy... i zabił sobie jakiegoś nooba dla rozluźnienia



Tutaj mały evencik, zorganizowany przez gildię Rook Aliance (bardzo stara gildia...) - jak widać, sam GM Excesus, autor strony Tibianews.net, zawitał do gości... Ehhh... kiedyś to był klimat...



Tam jest ! Łapcie go ! -Ale kogo...? Nie wiem ! Łapcie wszystkich !



Ktoś pojawił się w samym centrum wojny, między Smokami a Dijinami =( (Cipfried przeszukuje ciała)



Wyprzedaż w sklepie Obiego przyciągnęła prawdziwe tłumy ! Zwróćcie uwagę na tekst jednego z graczy: "boots of haste game master please i need very". Pomijam już fakt, że koleś nie zna interpunkcji i pisze od tyłu, ale gdzie on się tam GMa dopatrzył ?!



Nie jestem pewien, ale tak chyba wyglądało kiedyś miejsce, które dziś znajduje się zaraz, za mostem PACC/FACC, prowadzącym do jaskini z Spiderami i Bugami. Co kolwiek to było - było dawno



CDN...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem