Temat: DotA 2
Zobacz pojedynczy post
stary 03-12-2011, 13:23   #83
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
To ile ta cała DotA 2 jest warta zweryfikują gracze. Z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć jak kolejny HoN (no bo co ta produkcja wnosi nowego do gatunku względem oryginalnego moda do W3? chyba tylko najbrzydsze UI, jakie kiedykolwiek widziałem) odbiera graczy grze, która chociaż *próbuje* się rozwijać. W oryginalną dotę jak grałem z dobre sześć (?) lat temu, tak nie widzę, aby cokolwiek się w niej zmieniło do tego czasu. Co więcej, koleś dostaje szansę stworzenia gry pozbawionej ograniczeń wynikających z możliwości silnika W3 i tworzy... dokładnie to samo.

A Ty, Tompior, byłbyś łaskaw nie nadużywać swojej pozycji w tak dziecinny sposób.
Powiało grozą... Więcej luzu Rothes. Na forum siedzi obecnie 6 użytkowników, z czego 4 to moderatorzy, zatem chyba nie wywołałem jakiegoś kataklizmu.

Kolejny HoN? Nie, po prostu kolejna DotA (to HoN postanowił skopiować dotę praktycznie w 100% + zacząć dodawać herosów co 2 tygodnie).
W jaki sposób LoL się rozwija? Po prostu zrobili grę inną od Doty i taki stan rzeczy się utrzymuje. No chyba, że o czymś nie wiem i co jakiś czas wprowadzają jakieś innowacyjne zmiany.
Celem DotA2 było pozbycie się ograniczeń silnika wc3 i ten cel został osiągnięty. Co nowego można zrobić w docie, której koncepcja jako samej gry, jest bardzo prosta i żeby jej nie zniszczyć?
Nie chcemy mana barów, chcemy dobijać własne jednostki, nie chcemy systemu summonerów, chcemy tracić kasę przy śmierci.
Jedyne czego brakowało docie to samodzielny klient z możliwością reconnectu i bez ograniczeń archaicznego silnika, no i jakaś dobra reklama (tutaj też nie próżnują, bo zacząć od turnieju z główną nagrodą $1mln to nie byle co ^^).
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem