Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2005, 19:55   #52
Cezarix
Użytkownik forum
 
Cezarix's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Wiek: 34

Posty: 6
Domyślny

Po przeczytaniu tekstu Dr. Omadera jestem sklonny potwierdzic jego ostra krytyke gram juz w tibie od 3 lat i kazdy ktorego znam grajacego w tibie byl juz chociaz raz shakowany jak i nie juz nascie razy. Ja staralem sie grac zawsze bez jakich kolwiek pomocy i jeszcze nigdy mnie nikt nie okradl choc juz byl 1 powazny atak na muj komputer ale po 7h wyczerpujacej walki uchronilem moja postac ;] ale nie byl on spowodowany zadnym programem pomocniczym. .............. A poza tematem bije muj rekord blokowania atakow trojanow ;] juz jest po 2h siedzenia przy kompie 1700 wlaman a pewnie tak do 4h bedzie 4000 (slyszalem ze rekord w polsce wyniusl cos ponad 5000 wlaman przez miesiac a raczej prub) i nie biezcie pochopnych wnioskow co do tych trojankow system mam wgrany juz 2 lata wiec sie ich troche nazbieralo

NO I PO 5H PADL REKORD PRZY UZYCIU KONIA TROJANSKIEGO TRANSSCOUT KTORY WYNOSI 6516 WLAMAN (stary wynosil 5000-5500 w ciagu miesiaca) Tylko szkoda ze nie bede mugl go oglosic oficjalnie mam nawet screena ale brak originalnych programow Ale pocieszam sie faktem ze w ciagu miesiaca padnie umnie cos kolo 200000 wlaman rekord nie do pobicia choc nieoficjalny a cieszy

Ostatnio edytowany przez Cezarix - 17-07-2005 o 09:25.
Cezarix jest offline