Zobacz pojedynczy post
stary 25-07-2009, 15:31   #1076
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ten argument jest tak uniwersalny, ze az glupi. W kazdym srodowisku (lekarze, prawnicy, duchowni itd. itp.) znajda sie osoby, ktore tworza przeciwstawne sobie teorie. Wydaje mi sie, ze jesli poswiecisz chwilke (krotsza lub dluzsza, bez znaczenia) na przeszukanie pewnej czesci internetu, to znajdziesz wypowiedz lekarza X, ktory stwierdzi, ze marihuana jest nieszkodliwa, oraz wypowiedz lekarza Y, ktory stwierdzi cos wprost przeciwnego. Stosujac twoja argumentacje de facto nie mozna oprzec sie na zadnym autorytecie, a w tej sytuacji oznaczaloby to praktycznie koniec merytorycznej wymiany zdan.
Zgadzam sie ze zawsze sa osoby ktora maja przeciwstawne zdania, jednak faktow sie nie zmieni i one okreslaja ktora z tych osob ma racje...

...a fakty zdecydowanie pokazuja absurd polskiego prawa czy absurd traktowania marihuany na rowni z innymi narkotykami. Tylko skad moja pewnosc ze te 'fakty' sa tymi prawdziwymi? Jakie mam na to dowody? W duzej mierze wystarczy logiczne myslenie (majac przy tym podstawowa wiedze na ten temat), pomagaja bardzo wlasne doswiadczenia... a takze chociazby raport WHO, statystyki prohibicji i inne badania, Nie spotkalem sie z naukowymi badaniami, ktore ukazywalyby calkiem rozne wnioski na temat mj... a argumenty przeciwnikow mj sa po prostu idiotyczne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ps. Teoria prawa zaklada, ze prawodawca zna sie na rzeczy i ustanawia takie prawo, ktore jest zgodne z rzeczywistoscia. (oczywiscie to tylko teoria) Dlatego wiec odnoszenie sie do prawa nie powinno byc czyms zlym.
no wlasnie, to tylko teoria. U nas w Polsce politycy niestety nie sa osobami kompetentnymi, ktore znaja sie na rzeczy, ktore chca dobrze dla panstwa (badz nie jest to dla nich priorytetem.. a powinno) tylko ktore doszly do partii, udalo im sie stworzyc obraz wlasnej osoby i mysla ze sa najmadrzejsi....dla mnie i dla wielu sa w wiekszosci idiotami... Nie rozumiem jak mozna ustanowic prawo w kraju, ktore w innych krajach nie zdalo egzaminu... w zadnym praktycznie kraju nie zdalo egzaminu.. co.. honor im nie pozwala uczyc sie na cudzych bledach? A lizac dupe USiA to im honor nie przeszkadza?


ehh....


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
I tak na zakonczenie - mowicie, ze alkohol, papierosy to tez narkotyki. Z tym zgodzic sie musze, ale przy nieodpowiednim stosowaniu herbata i komputer moga byc uznane przez kogos za narkotyk, bo akurat pasuja pod definicje. Trzeba tylko pamietac o tym, ze niektore uzywki sa mniej szkodliwe od innych* - nalogowi alkoholicy/palacze w takim stanie potrafia zyc bardzo dlugo, natomiast nalogowy cpun zdecydowanie szybciej zabija swoj organizm.

*no wlasnie, tylko wez przetlumacz politykom to na temat mj.

i zalezy co masz na mysli mowiac 'cpun', bo dla mnie najwiekszymi cpunami sa palacze papierosow.. ktorzy nie moga wytrzymac paru godzin by nie przyjac kolejnej dzialki narkotyku..


@Adrew
tak, masz prawo sie wypowiadac i nigdzie nie napisalem ze go nie masz... poprosilem jedynie bys przestal to robic bo piszesz glupoty, nie przeczytales tematu w ktorym juz 150 razy bylo wytlumaczone to co Ty probujesz tutaj udowodnic, i przez to robisz z siebie ignoranta zeby znow nie napisac glupka. Mojakultura osobista ma swoje granice, tym bardziej przy konfrontacji z glupota ludzka na ktora mam alergie.

ps: kolejne Twoje posty, kolejne rzeczy to wytknięcia i kolejny raz nie bede tego robil bo mi sie nie chce a takze nie chce kontynuowac tej rozmowy... mam nadzieje ze zginie smiercia naturalna
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem