Zobacz pojedynczy post
stary 30-08-2005, 17:41   #1
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny Zajrzyj tu przed założeniem nowego tematu pod groźbą bana.

Ktoś tutaj zarzucił pomysłem, a ja postanowiłem go rozszerzyć, czyli zebrać do kupy wiele różnych tematów traktujących o profesjach. Wszystkie tematy znajdują się w dziale "Poradniki" oraz "Profesje" (+tibia.pl). Nie zamieściłem wszystkich tematów na temat profesjii, bo to już się mija z celem - przeszukajcie sobie cały ten dział. Proszę się nie wypowiadać na tematy profesji w tym temacie, bo po to właśnie dałem linki, żeby się w tamtych tematach wypowiadać/czytać je. A tutaj można zgłaszać jeszcze jakieś fajne tematy, do których linki mogłyby być tutaj mile widziane.

Przy każdym punkcie polecam drugi/trzeci temat - są to poradniki z działu "poradniki", ocenione i zaakceptowane przez tibia.pl Team jako "dobre", tzn opisujące wszystko w miarę wyczerpująco i przystępnie.

Wszystko jest robione dla po to, żeby niektórym łatwiej było wybrać profesję, żeby można było poczytać dyskusje na te tematy. To niekoniecznie jest zachęta do zabierania głosu w dyskusjach, które umarły naturalną śmiercią dawno temu, ale aż dziw bierze, że ciągle powstają te same tematy pisane przez nowozarejestrowanych userów, więc żeby to ukrócić (nigdy się tego nie zlikwiduje do końca)...

... zaczynamy:

Knight
Paladin
Sorcerer
Druid
Podsumowania profesji, porównania itp
Uwaga! Niektóre tematy nie koncentrują się tylko na jednej profesji (nawet te podane), bo czasem dyskusja schodzi na inne tory (najczęściej porównania między profesjami)

Przy okazji tego tematu pragnę przypomnieć, albo głośno oficjalnie powiedzieć, że jeśli założysz temat
  • "jakie skile dla mojego rycerza (lev, blablabla)"
  • "jakie skile dla mojego palka (lev, blablabla)"
  • "jaki mlev dla mojego druida/sorca (lev, blablabla)"
, to ode mnie masz gwarantowanego bana na miesiąc, chyba, że jakiś inny modek zdąży przede mną skasować temat i wlepi Ci już upomnienie (chociaż mam cichą nadzieję, że to też będzie ban )
Od razu odpowiadam na te pytania:
1. Gówno mnie to obchodzi, zrób jakie Ci się podobają
2. Gówno mnie to obchodzi, zrób jakie Ci się podobają
3. Gówno mnie to obchodzi, zrób jaki Ci się podoba


Enjoy
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.

Ostatnio edytowany przez Raynold - 03-09-2005 o 10:53.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.