Zobacz pojedynczy post
stary 23-05-2005, 16:46   #4
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kin
Ja uważam, wielokrotnie że jest och za dużo. Nie na widzę jak są intymne reklamy wiecie tampony itp. <Urghhh>.
EVUL! Nie pokazujcie tamponow bo one sa ZLE! Lepiej pokazac wodke, browary, szlugi, narkotyki lub inne swinstwa, ale NIE TAMPONY I PODPASKI! BO JE NOSZA DZIEWCZYNY!!!!111oneone

Cytuj:
Albo jak pani pokazuje pośladki i mówi „Vella-Bella” -.-.
A jak uprawiaja sex w filmie to reka zaslaniasz oczy? No sory, ale czepianie sie tego, ze pokazuja tylek (w cieniu!) to juz przesada

Cytuj:
Wolę żeby było tak jak w innych krajach: Zaczyna się reklama.. Kończy się po 30 sekundach.
Tylko tam abonament za TV jest drozszy.
Cytuj:
A u nas zanim obejrzę film to zaparzę sobie herbatkę -.-. Raz na Polsacie naliczyłem 23 reklam -.-. Czekam na wasze zdania o REKLAMACH w Polsce jak i w innych krajach.
A tu, chyba pierwszy raz, masz racje. W polsacie to juz seryjnie, przesadzaja. Rozumiem, ze to komercyjna (mocno) stacja, ale 15 minut reklam to rzez. Patrzac z innej strony : gdyby np na tvn'ie reklam bylo mniej, nie byloby takich filmow jak np szeregowiec ryan, pearl harbor, wladca i wiele innych. Dzieki reklamom taka stacja zarabia i stac ja na wykupienie lepszych filmow, puszczenie w przerwach miedzy innymi drozszych reklam, zeby kupic jeszcze lepsze filmy (paradoks ). Niektore reklamy sa tez naprawde fajne (szczegolnie te plusa - "co pan tu napisal? koopyytkoo")
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem