Zobacz pojedynczy post
stary 09-10-2008, 20:32   #76
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Kanał #tibia.pl
To czysta i bezkresna równina rozpaczy, przepraszam że się tak wyrażę ale kiedyś gdy ten kanał powstał pojawiłem się tam i za tamtych czasów było jeszcze normalnie, teraz gdy zawitałem zorientowałem się co się tam dzieje, OPowie działając swą władzą sprawdzają bezpodstawnie wszystkie możliwe opcje banowania, kickowania na innych użytkownikach. Nie wiem czy to odosobniony przypadek że akurat mnie to spotyka ale zostałem oskarżany o łamanie wszystkich możliwych kodeksów i praw jak i czynienia zbrodni przeciw ludzkości - Jedząc piernika...

Nic nie mówisz ? - Kick
Mówisz coś ? - Też kick
Apelujesz do OP'a ? - BAN!
Starasz się wytłumaczyć ? - BAN, BAN, BAN! - Forever!

Administracja nie stara się zapytać użytkownika o zdanie tylko bezpodstawnie go krytykuje nadużywając swoich preferencji bawi się kosztem użytkowników kanału.

Jeśli się komuś nie spodobasz to już nie masz co tam zaglądać bo nie czeka Cie nic dobrego. Doświadczyłem, sprawdziłem - NIE POLECAM.

Po zaledwie tygodniu obecności na kanale pobiłem wszelkie możliwe rekordy jeśli chodzi o ilość wyrzucenia.
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem