Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2011, 23:04   #101
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

A wiec ja postaram sie to wszystko sprostowac.
Rodzina Cropwell'ow byla rodzina bardzo znana, jej czlakowie wedrowali po swiecie, a nawet uczyli sie czarnej magi, wiedza byla dla nich bardzo wazna (z powodu znajomosci czarnej magi wielu ludzi powiazuje ich z 7 grobami na polnocnym zachodzie rooka), faktem jest, ze jeden z nich zostal pochowany na rooku, jeden z czlonkow rodziny chcial go przywrucic do zycia ale zauwarzyl go jeden z rycerzy (moze avar tar) i go aresztowal a ghoula stracil do grobu (juz wiadomo z kad ta teoria, ze Mandrid Cropwell (ten ktory na rook zawedrowal) jest ghoulem) teraz ten ktory ozywil kogos z jego rodu przebywa gdzies na poh.

Czy wiecie ze wielu ludzi oltarz ofiarny na ktorym lezy wolf zlozony przez orkow powiazuje ze znakiem (postaram sie go pozniej wrzucic), ktory oznacza rozprzestrzenianie sie chaosu (uzywany jest on w magi), ktory zostal wymyslony przez jednego z uczniow Aleister Crowley (Pan Klocek powiazal go z postacia w tibi o imieniu "Alistair Cropwell" (nie wiem czy to przypadek ale w poblizu tego kregu nie ma zadnego minosa (moze brog kazal ustawic ten oltarz aby w minosach pojawila sie znow furia))
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 03:19.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.