Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2011, 15:12   #110
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Skoro tu nie bedzie inaczej, to czego tu szukasz? ten temat jest dla ludzi, ktorzy chca cos wniesc (i dzieki im za to), a nie dla tych ktorych posty skladaja sie z cytatow (wiem wiem, niedlugo ktos napisze, ze moje tez tak wygladaja).
Chcą coś wnieść, ale nie wnoszą bo albo piszą jakieś głupie domysły, albo rzeczy, które już dawno zostały/obalone sprostowane.
Cytuj:
Avar Tar prawdopodobnie klamie, nie przyszlo ci to do glowy?
Tak oczywiście, SoF należał do minosów, które stwierdziły, że mają wyjebane na swojego bożka więc sobie go wrzucą na głupią wyspę.Tak to ma sens! Naprawdę myślisz, że Ćipsoft będzie umieszczał kłamstwa w wypowiedziach npc, po ch*ja miałby to robić?
Cytuj:
Prawdopodobnie Dallheim nie ma na mysli "sword of furry", rownie dobrze moglby powiedziec "fire sword", a ponadto Dallheim juz na to nie reaguje.
O ile pamiętam to ma na myśli własnie SoF bo odpowiadał właśnie po napisaniu sword of fury/spike sword.Fakt, że Dallheim na to już nie reaguje potwierdza, że Avar Tar raczej nie kłamie.
Tematy o SoFie nie mają sensu bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie się opierał na jakiś głupich bezpodstawnych domysłach i negował fakty (Avar Tar kłamie fuck yeah).Jedyne co udało się do tej pory ustalić to: SoF należał do Avar Tara, po ustaniu na 2 kratkach SoF znika.NIC WIĘCEJ.

@edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
I to co powiedział Beh0lder - Tak, ale to według Avar Tara SoF do niego należał... Dalheim także mówi że jest/był jego posiadaczem..
Dallheim mówił.Już nie mówi.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 31-07-2011 o 15:28.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem