Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2011, 14:44   #111
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Cytuj:
Chcą coś wnieść, ale nie wnoszą bo albo piszą jakieś głupie domysły, albo rzeczy, które już dawno zostały/obalone sprostowane.
Pisalem, ze ty nic nie wnosisz do tematu (z tego co pamientam w innych tematach takze siales ogolny spam).

Cytuj:
Tak oczywiście, SoF należał do minosów, które stwierdziły, że mają wyjebane na swojego bożka więc sobie go wrzucą na głupią wyspę.Tak to ma sens!
Widze, ze znajomosc Genesis jak i ksiazek z Mintwallin jest ci obca.
Nigdy nie napisalem, ze SoF byl w ich posiadaniu (twoje rozumowanie jest co najmniej smieszne).

Cytuj:
Naprawdę myślisz, że Ćipsoft będzie umieszczał kłamstwa w wypowiedziach npc, po ch*ja miałby to robić?
Widze, ze nie potrafisz wczuc sie w klimat gry RPG, przeciez po jego wypowiedz widac, ze cos kreci (chodzi mi o Avar Tara).

Cytuj:
O ile pamiętam to ma na myśli własnie SoF bo odpowiadał właśnie po napisaniu sword of fury/spike sword
Zle pamietasz, reagowal on rylko na slowo "spikesword"(to nie pomylka, reagowal dokladnie na to slowo).

Cytuj:
Jedyne co udało się do tej pory ustalić to: SoF należał do Avar Tara, po ustaniu na 2 kratkach SoF znika.NIC WIĘCEJ.
Tylko ty tak twierdzisz, ludzie ktorzy rozumieja tylko "zrob to a stanie sie to" nigdy nic nie osiagna (mozesz to wywnioskowac nawet z biografi Aleister Crowley'a (o ile ja czytales)).

Ps. jesli nadal masz zamiar podwazac moje argumety zapraszam na PW, oszczedzisz tym samym innym czytania twoich bezsensownych postow.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 14:55.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem