Zobacz pojedynczy post
stary 04-09-2007, 18:36   #2070
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
@up
Bueheheh

@topic:
Lawa to fake tak czy siak, a do pana dwa posty wyżej, poraz 1523252597905-tny powtórze, że jeśli spika da sie wogóle zdobyć, to nie robi się tego na wysepce.
LAWA to jest woda bez ryb bo wlaczeniu opcji "water revieling" czy jakos tak w tibiaauto (juz nie pamietam bo od dawna nie korzystam z tibii auto teraz mam lepsze boty)

@Blood Angel
Rotfl, czlowieku, bylo juz 100 razy sprawdzane. Sam mam mlw i nic. Nawet 1 lvl probowal z mlw otworzyc drzwi... Po prostu mlw to nie zadna magia to przyrząd do oświetlania tak samo jak torch tylko mocniejszy... A to musi byc magia ofensywna (zeby drzwi otworzyc) czyli co najmniej fire ball a takich rzeczy na rooku nie ma czyli drzwi nie sa do otworzenia, proste.
Cytuj:
Ja jestem za MLW, bo drzwi może otworzyć tylko magia, więc MLW świetnie pasuje (niekoniecznie do otwarcia drzwi, możliwe, że do pomocy).
No kur....... sprawdzasz 100 razy a taki geniusz jak ty i tak nic do niego nie dociera i nadal będzie pluł swoje. Tylko czas ludzie tracą zeby obadać i obalać kolejne teorii a takie newbie wyskakują od nowa z tymi samymi -.-

Ostatnio edytowany przez Krzys Nemptor - 04-09-2007 o 18:37.
  Odpowiedz z Cytatem