Zobacz pojedynczy post
stary 16-08-2005, 00:37   #3
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Brak ikony

hacka miałem i na złośc hakerow i zrobiłem i rozwinąłem gre na tym samym koncie . jest całkiem oki ale straciłem 2 sorcow na 13 lvl i niezły eq jak na takie postacie
Ale tera haker moze mi naskoczyć



Vesper Drago ma rację, to wszystko przez te durnoty, jakby nie można było grać uczciwie. Wtedy masz pewność ,że haka nie bedzieszmial. No.... chyba ze jestes nuuupkiem(lub jak kto woli noobkiem) i wchodzisz na durne konkursy, strony gildii na Interii, czy ufasz innym graczom. czyli kiedy nie uzywasz czegoś w stylu TBI, czy tibia suite, to tylko shakują cie kiedy jestes noob i zawierzasz innym, zwłaszcza tym co proponują pomoc. Sam dostałem list od polskiego "GM'a" z propozycją pomocy w stylu lepsze skile czy itemy. Miał szczeście ze nie dał adresu zwrotnego bo bym mu wysłal explo z dopiskiem uzyj byś był z tymi na górze . Heh tacy są ludzie...
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!

Ostatnio edytowany przez Flash_Radzio - 16-08-2005 o 00:43. Powód: Dopisek, a co!!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem