Zobacz pojedynczy post
stary 10-08-2009, 18:33   #67
maropl67
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Poziom mag.: 6
Domyślny

Witam!

Poradnik czytalo mi sie swietnie i na pewno skorzystam. Mam pytanie co do wykresu skilowania. W jakich jednostkach jest podany czas?

I 2 zastrzerzenia do tego wykresu. Po pierwsze z tego co czytam na tibia com palladynom dist rosnie szybciej niz melee u rycerzy. Po 2-gie, okres czasu potrzebny do zrobienia 0-100 skila w melee to okolo 96 jednostek czasu, a od 100-140 tylko okolo 6 tych samych jednostek, cos tu jest nie tak.

Teraz pytanie osobiste do wlasciciela poradnika albo osoby zorientowanej. Mam bardzo slabe skile (75/71) jak na moj level, wiec postanowilem sprobowc i...
Lacznie stalem na slimach 11 godzin. Zakladajac, ze sa przestoje kiedy slim musi dojsc do mnie i czasem chwile trwa zanim matka zrobi klony ponownie to efektywnie powiedzmy skilowalem 10 godzinj? Zgodzicie sie? W ciagu tego efektywnego skilowania, tarcza przyrosla mi o 47% a miecz 22%. Czy nie wydaje sie Wam , ze to strasznie malo jak na 11 godzin stania w miejscu? W tym samym czasie spokojnie zrobilbym level a skile przyroslyby o polowe tych wyskilowanych %. Teraz expiac robie skill raz na 3-4 levele wiec tez jakos idzie a nie stoje w miejscu z levelem.

Tak wiec jesli wszystko w tym czasie robilem dobrze, a nie bardzo jest co robic zle, to skilowanie w moim przypadku nie ma sensu. Musial bym z 2 miesiace skilowac zeby miec z 10 skili w gore, w tym czasie kumple uciekna mi z levelami na tyle, ze razem juz nie poexpimy... Dziwne.

Pozdrawiam, moon

Do modkow, nie mam polskich liter wiec oszczedzcie
maropl67 jest offline   Odpowiedz z Cytatem