Zobacz pojedynczy post
stary 30-05-2008, 20:43   #18
K4R0L
Użytkownik Forum
 
K4R0L's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Aldora
K4R0L ma numer GG 11850984 Send a message via Skype™ to K4R0L
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
trochę zajmie mi napisanie tego ale będę sie streszczał i zgodze się z Stonoga jest ona bliska tego więc zacznę:
Wszystko sie zaczęło jak jeszcze byłem na rooku chodziłem se po depo(tam przy banku)aż jakiś 7lvl wystawił Golden Key'a!!od razu do niego podbiegłem pytałem sie ile za niego chce(to był BR -.-)napisał 120gp(lolz, za klucz do tajemnic rooka to troch mało)kupiłem i pytałem się skąd go ma trochę zajęło mi tłumaczenie jego tekstu aż mi napisał że ma key'a z jakiejś skrzynki przy katana room zdziwiłem sie bo jak go robiłem to nic nie było -.- ale powiedział że ropnoł się na górę gdzie były 2 rootwormy, 6 skeletorów i 1 wasp gdy to wybił znowu sie ropnoł i były drzwi zamknięte otworzył je silver keyem(?)i otworzył skrzynie i pisało "You have a Golden Key" nie miał co z nim zrobić w końcu to BRa więc tak pobiegłem z buta na minohell ale gów** drzwi sie nie dało otworzyć i pomyślałem że ten minos co jest na skale coś mi da, i dało jak sie do niego dostałem i zabiłem wypadł z niego zpalony papierek i byl ten napis :"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!" mając ten papierek znowu pobiegłem na minohell i znowu gów** , przeczytałem poradnik o znikaniu spike sowrda z kumplami sie rozdzieliliśmy jak minos sie zrespił ja go zabiłem kumple spowodowali znikniecie sworda a 3 ekipa była na minohell i gów** czytając tekst Stonoga pogadałem z NPC'tami zrobiłem to wszystko z kumplami ponownie teraz ja byłem w minohell użyłem klucza drzwi sie otworzyły ale na tak krótko że nie dało się wejść i Key zniknoł

@Edit
Mój kolega z ekipy(Rookslayer)zauważył że mino mag coś mówił po swoim minotaurzym języku ale nie zapisał.

@EDIT
Najnowsze wieści:
Mój Kumpel znalazł na minohell książeczkę która być może wyjaśni czemu Key zniknął...
a potem dodaj, że wtedy w mieście pokazał się ghoul oraz Twoja stara i tak zaczęło się życie na Ziemi.
__________________
Na temat fake'ów:
Ukryty tekst:
Przygódki Etrosa <--Look, Rate, Comment

Ukryty tekst:
Już w Krótce-Przemytnik

Ostatnio edytowany przez K4R0L - 30-05-2008 o 20:44.
K4R0L jest offline   Odpowiedz z Cytatem