Zobacz pojedynczy post
stary 06-05-2006, 16:57   #12
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dallheim
Oto kilka pytań - jeśli odpowiesz na nie poprawnie to znaczy że jesteś prawdziwym rookstayerem. Jeśli nie - musisz popracować nad sobą.

1. Wymień 2 osoby z rodziny Obiego.
2. O jakiej stajni mówi Tom the Tanner?
3. Kto na rooko sprzedaje lf?
4. Skąd wziął się Obi na rooko?
5. Co sądzi Dallheim o Seymourze?
6. Ile teleportów jest na facc area?
7. Pytanie dodatkowe! Znajdziesz niżej.

Test oceniany jest skalą szkolną. UWAGA! Jeśli ściągniesz z wypowidzi innego to znaczy że nie jesteś rookstayerem choć tak będą myśleć inni a chyba o to nie chodzi! Mam nadzieje że oceny będą dobre. Nie piszcie postów typu ''A kim ty jesteś żeby nas oceniać?'' Bo odpowiedź jest prosta: ''Nikim - zwykłym rookstayerem''. Więc się nie pytajcie .

Oceny są wystawione:
Gravestone Fighter - 0
Ozurtes - 3
Mysterious Flash - 4
Alessandro del Piero - 6


UWAGA JEŚLI KTOŚ DOSTAŁ ZŁĄ OCENĘ TO NIEZNACZY ŻE JEST NOOBEM A NIE ROOKSTAYEREM!!! TO ZNACZY ŻE NIE ZNA TAK DO KOŃCA SWOJEGO ZAWODU!

edit:
Ozurtes-Stonoga to mój brat.

A TERAZ COŚ TRUDNIEJSZEGO! Z JAKIMI POTWORAMI WALCZYŁA AMBER NA MAINIE?

Nie bede odpowiadal.....bo
1: pffffff zebrales durne pytania i odpowiedzi z innych tematow....co wcale nie znaczy ze jestes masta rook
2ytania sa idiotyczne, i naprawde niewiem po co na nie odpowiadac..
3:...Chcesz sie przekonac kto jest masta ? Choc do mino hell....to cie tak strapuje ze bedziesz blagal zebym cie wypuscil
4:Twoja wersja rookstayera....to nic wiecej jak rookstayer stonogi....Tylko pytania...ja jestem rookstayerem...bo zabijam tam potwory i trapuje graczy.....przez co zarazbiam kase...pozatym jestem nim bo nie wyszedlem na maina...
Sam dla siebie jestem True...a to co sadzi o tym jakos dzieciak...mam w glebokim powarzaniu....

p0zdrawiam
MaveriC jest offline