Zobacz pojedynczy post
stary 18-04-2006, 10:39   #9
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
LOL wiem!

Tak, to wszystko jest takie proste! Trzeba było nie zakładać odźielnych tematów tylko 1! A ja głupi pickowałem całe podziemia rooko! (no cóż chociaż dowiedziałem sie gdzie gdzie jest key... Cicho QS... A pro po wiecie ze przywodca minoso z Bearroom natknął sie na podwodne źródło! Inaczej rokowie i minosy umarli by z pragnienia (widzieliscie beczki z woda w Bearroom) . Wow ale ten CipSoft ma wyobraźnie. Każdy gra sobie spokojnie (każdy player) i zawalając kolejne potworki mysli ze byly tu od zawsze... a tak naprawde Tibia to tylko w części strategia. Moge powiedziec ze jest to też gra przygodowa. No dobra nie marnuje czasu tylko szukam Verotha... ale macie miny bo nieweicie o co chodzi . A wezcie na www.tibia.org.pl albo www.tibia.pl albo www.tibia.com na kazdej mapce rooka bedzie napisane ze w sklepie nad Obi sprzedaje na przemian Veroth i Dixi. Ja tam widziałem tylko Dixi. Dlaczego? Cipy po jakims (starym nie nowym) update zmienily to ale nie info na stronce. Tibia,pl przekopiowała info z tibi.com i tak oto możemy dojść że...(no i z pomocą księg i genezisu tibi) że... no zgadnijcie... ach ale mi sie chce chcialo smiac gdy sie dowiedziałem...
VEROTH ukradł DALLHEIMOWI spike sword i dlatego nie popłynął na maina wraz z Amber. Został i szukał złodzieja. Miał on domek nad domem Toma. Ale niewiem dlaczego uciekl z miasta (chyba tom dowiedzial sie o tym ze Veroth ukradl miecz i zalozyl zbezbieczenie - dzwignie) teraz Veroth musiał uciekać no i... schował go na wysepce. A wiec znajdzmy Verotha teraz a bedziemy miec spike. Teraz rozumiecie? Nigdy an rooko niepostkaliscie 2lvl ktory solował 5 troli albo 1 ktory walil sobie w nieruchomego orka? Niech zgadne gdy do niego zagadaliscie napisal ze jest Vip. Mi sie wydaje że taki osobnik znalazl Verotha i zdobyl spike a Cipy niepozwalaja mu teraz nic powiedziec - to moja teza ale bardzo prawdopodobna. A wiec gdzie jest Veroth???? A teraz cytuje z kartki z maina(musiałem szukac tez na mainie w kocu Amber tam polynela to chyba kazdy wie): ...uciekinier powrócił do miasta nowych ale w przebraniu aby nawet swiatlo przygaszającej latarni go nierozpoznalo... ...ten który z grzechem czynił dobro... witał i pomagał... no dalej... wytężcie mózgi... ja myslalem pol nocy... CIPFRIED! A teraz reszte dopowiedzcie sobie sami zaraz napisze co jescze wiem bo to dopiero poczatek.

Dla tych którzy nie wierzą:
Księgi z rooka - głównie biblioteka Seymoura
Napiszcie do jakiegos NPC nazwisko innego NPC a powie co o nim myśli np do OBiego: hi potem naprzyklad Amber powie ze jest dziwna w koncu nie kazdy plynie na main i z niego wraca! i takie tam głupoty a dowiecie sie dużo(Dallheim to maz albo opiekun Amber ) A Tom to rzeźnik ale głupi hehe ci NPC tez maja soje życie prywatne! Dobra poziej napsze reszte! Bo matka woła!
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem