Zobacz pojedynczy post
stary 27-10-2010, 22:09   #25
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Czy dzieci (przepraszam, inni, szarzy użytkownicy) mogą się nie wpie^*%($ć do tego tematu? Ta sprawa miała być załatwiona po cichu, bez zamieszania. Nie wiem po co zwykli użytkownicy się tutaj wciskają, podczas gdy to sprawa między mną a administracją.
Po cichu i bez zamieszania załatwia się przez Prywatne Wiadomości.
Temat został wrzucony na publiczne forum z masą odwiedzin. Temat nie jest jednoznaczny, nakłania do otworzenia go. Do tego zachowanie i wypowiedzi autora są dość kontrowersyjne. Twierdzenie, że w ten sposób autor chciał to załatwić "po cichu" jest kpiną, bądź pokazem jego głupoty.
Do tego:
Cytuj:
Poza tym jeżeli nie zauważacie wy, drodzy 12-latkowie :lol:, jakie podejście ma do was administracja to jest mi bardzo z tego powodu przykro.
Cytuj:
Poza tym nie widzę potrzeby "grzecznego" wypowiadania się na tym forum dla, no cóż, jakby ich nazwać, dzieci z wyjątkowymi problemami w życiu realnym. Ale tutaj nie chcę się zgłębiać - chyba sam admin wie, że to forum to tylko zarobek.
Sprawa między tobą, a administracją? Wspaniale to pokazujesz naskakując na tych, którzy powinni się nie mieszać prowokując ich do działania.
Od dzisiaj jesteś moim "miszczem" załatwiania spraw po cichu. Do takich działań jak twoje potrzeba już talentu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline