Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 21:34   #34
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Slub cywilny jest to zwiazek kobiety i mezczyzny.
Prawda. Jak najbardziej masz tu racje. Co nie zmienia faktu, ze w niektorych kwestiach homoseksualisci chcieliby kilku uprawnien podobnych do tych jakie maja zwiazki hetero. Definicje to jedno, i rozumiem o co ci chodzi, ale zobacz ze ja mowie o czyms troche bardziej subtelnym niz definicja malzenstwa. Tak jak bylo wspomniane:

Cytuj:
W rezultacie w prawie polskim mamy dwa rodzaje stanów dla różnych płci i zero rodzajów stanów dla ludzi jednej płci. I teraz taka parka lesbijek (bo są słodkie): jedna z nich ląduje w szpitalu i co ? Druga nawet nie może dowiedzieć się o stan jej zdrowia. true story.
Wiec niektore przywileje mozna by im dac, bo z jakiej racji je obcinac? Powiem jeszcze raz ze nie chce wchodzic w dyspute czy i jakie przywileje sie homoseksualistom naleza, bo to zupelnie subiektywne. Niemniej mysle ze nie zezwolenie lesbijce dowiedzenia sie w jakim stanie zdrowia jest milosc jej zycia w szpitalu jest troche nieetyczne.

Cytuj:
Ale po co referendum?
Bo 85% rzadu kradnie, a jedynie 45% obywateli robi to samo. Wiec rzad nie zawsze jest faktycznym reprezentantem naszych opinii. Poza tym stosunek do gejow w partii to jedynie jeden z czynnikow przy glosowaniu, niektorzy moga sie z tym nie zgadzac a i tak glosowac za caloksztalt.

Cytuj:
Wkurza mnie to, ze np idac po rynku musze ogladac rozowe parady.
To masz problem. Pojade do twojego miasta i napisze prosbe o parade "ludzi ktorzy uwielbiaja kolor rozowy" i bedziemy paradowac przed twoim domem. Jest wolnosc okazywania opinii, wiec mam do tego prawo.

Cytuj:
Mnie tez denerwuja dziewczyny, ktore zakladaja spodniczki tak krotkie, ze im dupy (przewaznie grube) wystaja spod materialu, czy wrecz zjadajace sie pary. Tak samo jak nie podobaja mi sie zachowania dziewczyn, ktore w klubach robia galke chlopakowi pod stolem - dla mnie to zeszmacenie wlasnej osoby.
I prawda. Bo mnie to tez odrzuca. Co nie zmienia faktu ze gosciowi ktoremu obciaga sie to podoba. Ty nie nienawidzisz homoseksualistow. Ty po prostu myslisz tylko o sobie i pod siebie, wiec co ci sie nie podoba jest be. W tym kraju just to powszechne, niestety.

Cytuj:
Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
No i tak to jest. Wolnosc jednych to zniewolenie innych. Nie ma zlotego srodka. Jedyny zloty srodek to wystrzelac wszystkich i sklonowac jednego obywatela na cale panstwo, wtedy wszystkim podobaloby sie/niepodobaloby sie to samo i sprawa bylaby jasna.

Cytuj:
Bzdura. Sam fakt prowadzenia samochodu po pijaku nikomu nie szkodzi. Zaszkodzic moze spowodowanie wypadku/potracenie.
Narazenie zycia/zdrowia innej osoby jest karalne. Nie widze zwiazku z niczym homo. (Chyba ze bedziesz wolal ze pedalenie sie rozpowszechnia HIV, wiec naraza zycie i zdrowie, ale mysle ze tak glupiego argumentu miec tu nie bedziemy.)

Cytuj:
Proponuje zakonczyc temat homosiow i porozmawiac o muzulmanskiej zarazie, ktora za kilkadziesiat lat przejmie wladze w Europie Zachodniej, wprowadza tam szariat i nikt nawet nie pomysli o tolerancji dla homosiow
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU
Na to wideo odpowiem w jeden sposob.
http://www.youtube.com/watch?v=wvJPfCokwmQ
Prosze, ty dajesz link z jakiegos nieznanego zrodla zrobiony w sposob tak dramatyczny ze mozna sie posrac, gdzie wszystkie "fakty" to podroba. Ja ci daje link do BBC Radio 4.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem