Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 21:54   #1240
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

tak, to tylko przyklad.
A co do tego 'bierzesz = jestes cipka' to ja tak nie uwazam. Jak ktos nic nie bierze, nie pali, nie pije to chwala mu za to.. bedzie zdrowym czlowiekiem ale WIEM ze straci troche doznan za ktore moglby byc wdzieczny losowi... ALE to nie oznacza ze ta osobe trzeba namawiac czy cos.. on straci te doznania... tak samo jak my prawdopodobnie stracimy doznania ze skoku spadochronem, lotu samolotem,wspinaniu sie bez zabezpieczenia itd itp... nikt nie dozna wszystkiego w zyciu i niech sam decyduje... wazne tylko zeby mial swiadomosc prawdy i wtedy decydowal.. bo jak odmawia sobie np mj bo mysli ze jak zapali to za tydzien bedzie walil po kablach to taka osobe trzeba uswiadomic jak na prawde dziala mj, jakie sa skutki dobre i zle i wtedy niech decyduje

co do obrazliwych slow wobec przeciwnikow to powtarzam... sa one wypowiadane w stosunku do osob poslugujacych sie debilnymi argumentami.. a kto posluguje sie debilnymi argumentami jest d...

Zajecia o nakotykach z policjantem chyba kazdy mial (ja chyba mialem z psychologami ale bez roznicy) i widze skutki tych zajec do dzis... nadal 'boje sie' nawet sprobowac chociazby koksu ale kiedys badac mlody wierzylem bardziej w to co mowia starsi (niby madrzejsi).. teraz na szczescie wszystko konfrontuje z moim umyslem i nie slucham sie slepo tego co ktos mowi.. i skoro nadal nie bralem i nie biore koksu to robie to bo ocenilem ze nie warto, ze ryzyko jestzbyt duze itd itp

Na ulicy takze powinno sie moc palic(mj), tylko powinno to byc odpowiednio uwarunkowane zeby nie demoralizowac spoleczenstwa, bo jest roznica w paleniu na lawce za blokiem blanta wieczorem, od palenia z lufy obok piaskownicy w poludnie. Nigdy nie mozna generalizowac ...

(co do tego blanta to dodam jeszcze ze z takim samym 'blantem' mozna isc tylko zawartosc w srodku jest inna... wiec jaka roznica co jest w srodku jak z zewnatrz czlowiek widzi to samo...o.O)


"mogę zabijać, bo oceniłem to jako dobre"

kazdy ma prawo zyc i nikt nie ma prawa nikomu tego zabraniac czy zakazywac w jakikolwiek sposob to jest po prostu logiczne. Sa takie rzeczy ktore kazdy czlowiek ma jakby w swojej naturze wpojone, ze nie mozna zabijac, krasc itd... bo wtedy szkodzi sie innym, palac szkodzisz tylko sobie.. to jest ta roznica.

co do Andrzeja to w sumie nie pomyslalem o tym... ale znam tez pare znanych osob z ktorymi palilem i one nie szukaja w ten sposob rozglosu. Wojewodzki tez pali i chyba kazdy o tym wie ale takze sensacji z tego nie robi. Mysle ze jest bardzo mala szansa, tym bardziej u Andrzeja zeby to byl chłyt majketingooooody(no,ciekawe kto skmini z czego to jest^^).


dobra dzieci kochane.. ide do pracy ;'))
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem