Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 19:29   #5702
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
W takim razie masz klopoty z pamiecia, bo Erik od tamtej pory trzyma z Alanem piesku
Lol ale poszedłeś za Erikiem, a Erik był w ID i jeśli mam ci przypomniec to nigdy nie lubiłeś FTP, a przynajmniej wielu osób od nich.

A prawda jest taka, że nim wojna się zaczęła Math chciał zrobic PoI, miałeś iśc. Potem Math padł od FTP, PoI nie wypaliło, więc po co miałeś iśc za nim skoro wiedziałeś, że tylko kilka osób pójdzie. I skoro DH przegrało wojnę z FTP to Aervani nie miał szans, żeby to wygrac. A znajomości z twoimi 'loverami' zawarłeś podczas wojny tak samo jak ja z Vnzl. Tyle, że ja zostałem z tym, który od samego początku jego grania na Silverze próbował wyje**** FTP. I jeszcze śmiesz mówic do mnie 'lick lick etc.'? Pamiętaj, że ta wojna zaczęła się od 0, od paru osób (Math, Klauxton, Ong, Ja, Jemux~, Jogador~, Alix Taro + paru innych, gdzie 90% to byli sami najci). Więc jak o czymś piszesz tu lub na forum z nb czy main chara to tak jak to się mówi 'get your facts straight', bo przekręcasz wszystko po kolei, wiesz dobrze jaka jest prawda ale skutki wojny doprowadziły do tego, że próbujesz mi aby dokopac, a tak naprawdę nie wiesz nic. I pamiętaj, nie wszystko wydaje się takim jakim jest. Nie byłeś w naszym teamie, nie znasz żadnych szczegółów. Myślisz, że jeśli nie byłem na najcie na jakimś ob, tzn., że wogóle tam nie byłem? Skąd możesz to wiedziec? Wiele rzeczy się wydarzyło, o których nie wiesz, a o których wiedzą tylko nieliczni, a ja nie mam zamiaru rozpowiadac na lewo i prawo, bo nie widzę w tym sensu. Zrobiłem swoje, zrobiłem to co mogłem i potrafiłem i ci, którzy mi zaufali, a ja zaufałem im wiedzą o tym najlepiej. A twoja opinia gówno znaczy i tak naprawdę każdy ją olewa. Czasami warto się zastanowic jaki jest sens pisania czegoś co nic nie zmieni. A jeśli chodzi o war, że nic nie wiem nigdy itd., to czemu raptem na icechaw non stop pisałeś do mnie o war Vicorf vs. Laren? Pomyśl czasem nim coś zrobisz, tymbardziej, że w twoim wieku pewne rzeczy się zmieniają, a ty wciąż zachowujesz się jakbyś był tym 13-latkiem, dla którego Tibia to cały świat, w którym należy dokopac innym.

Ale się rozpisałem lol. Dobra lecę, pozdro dla tych, którzy się nie zmienili.

edit:
@up
Robie od 30 lipca do końca sierpnia.
31.07.2009 21:59:09
Edited by Destroyer of Fury
on 31.07.2009 21:59:32

lol


@frycek
Poczytaj jego posty skierowane do mnie, ja nic nie zaczynam, on non stop ripostuje i wymyśla jakieś bajki.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 05-08-2009 o 19:35.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem