Zobacz pojedynczy post
stary 06-08-2009, 18:47   #5716
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
HAHAHAH widze wlasnie siedzisz cale dnie na forum a potem mowisz ze nie masz czasu i wogole ehh czlowieku ty naprawde jestes tak po*****ony jak solar , nic do ciebie nie trafia , JESTES KURWA NIKIM PAJACU po chuj se wmawiasz ze kiedykolwiek dla kogos sie liczyles

****
To może pomyśl najpierw DLACZEGO tylko ty i poreda z Polaków najeżdżacie na mnie? Jak już ci mówiłem siedzę, kiedy jestem na kompie i wtedy odpowiadam kiedy mam czas. Może czas nauczyc się czytac ze zrozumieniem?; ) A co ma do mnie trafic? Że byłem w teamie, który wygrał wojnę? Ty również byłeś w różnych teamach i co, robiłem ci jakieś problemy? Nie, bo w porównaniu do ciebie nie zależy mi wyzywaniu się z wszystkimi po kolei. Jak już wspomniałem, poczytaj forum o 100 stron wcześniej i zobacz z iloma osobami naraz się kłóciłeś, bo tylko to potrafisz robic < --- nie wiedziałem, że Tibia tak działa na ludzi ; o. Ja sobie nic nie wmawiam i nie musiałem się dla kogoś liczyc. Miałem fun, robiłem to co potafiłem i co mogłem i to mi wystarczy.

Widzisz, nie potrafisz nawet dobrze odpowiedziec na mojego posta tylko od razu lecisz w inny temat? Skąd ja to znam ; o tak zwany owned? Czy może prawda, którą tak bardzo się starasz sfałszowac? < ;
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 06-08-2009 o 18:48.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem