Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-07-2005, 10:56   #1
Elendart
Użytkownik Forum
 
Elendart's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Isaorden
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 132
Skille: 102
Poziom mag.: 21
Elendart ma numer GG 9858035
Domyślny Electronic Entertainment Expo czyli E3

E3 czesc I : Konsole


Wlasnie skonczyla sie jedna z najwiekszych imprez konsolowych na swiecie.Wspolczucia dla tych wszystkich ktorzy nie byli bo naprawde warto.
A wiec ja w tym roku bylem i chetnie podziele sie z wami relacja :
Jak juz napisalem w podpisie najbardziej zainteresowala mnie nowa konsolka Xbox 360 ktora zaprenentowala firma Microsoft. Bardzo piekna i jedna z mocniejszych z tym roku nie liczac oczywiscie PS3. Gry na ten sprzet graficznie zaprezentowaly sie wspaniale (przynajmniej na to wynika z trailerow). gry takie jak Dead or Alive 4 albo Unreal 2007 zerwaly mi gacie. Poprostu w tym roku MS spisalo sie na medal i niech nikogo nie dziwi ze jest w czolowce najlepszych konsol na swiecie. Druga rzecz do jakiej pobieglem to oczywiscie moja ulubiona firma Sony, ktora zaprezentowala swoja konsolke PS3... na zdjeciach :/.
Zalamalem sie bo pojechalem do LA tylko dla zobaczenie tej konsolki. No coz zawiodlem sie. Premiera bedzie dopiero wiosna 2006 w Japoni. Chodza plotki ze cena dochodzi do 2000$ (slownie dwa tysiace dolarow) czyli przeliczajac na zlotowki 8000 zł. Duzo... Inne stoiska (bylo ich 80) prezentowaly glownie gry (o ktorych napisze w czesci II). Tez zaskoczylo Nintendo, ktoro pokazalo Revolution - nowy bajer dla fanow NGC (Nintendo GameCube). Jak na moja ocene ostatnie miejsce. Jeszcze ciekawa była kolejna odslona GameBoya czyli GameBoy Micro (ktorego odrazu zakupilem). Bylo tez nie tak swieze PSP (ktore rowniez teraz trzymam w reku). O konsolach to chyba wszystko wiec do zobaczenia w nastepnej czesci relacji - Czesc II Gry.
See you later.
Elendart

@down
cena za sam wyjazd plus wstep na E3 i zakwaterowanie jest bardzo droga
ale ja sobie skrocilem ceny :
zamieszkalem u rodziny a bilety na samolot mialem tansze

pelna cena przelotu w ta i spowrotem wynosi 1200$
wstep na E3 450$
zakwaterowanie ok. 100$ na 3 dni
no i kasa na gadzety bo nie pojedziesz tam tylko poogldac licz sie na minimalnie 250$
razem 2000$ czyli 8000 zlotych
to sporo


E3 czesc II : Gry

A wiec jak juz gdzies tam napisalem pierwsza gra do ktorej podszedlem byla 3 odslona PoPa (Prince of Persia) czyli Kindred Blades. Nie zawiodlem sie. Graficzne wykonanie jest naprawde wspaniale. Procz tego ksiaze wykonuje teraz o wiele wiecej roznych akrobacji takich jak n/p stealh kill czyli skok na wroga i poderzniecie mu gardla co powoduje natychmiastowa smiercia.
Spodobala mi sie rowniez gierka Spartan : Total Warrior. Jest to gra godna uwagi. Ale uwaga, teraz NAJLEPSZA GRA NA TARGACH The Elder Scrolls IV : Oblivion. NIestety ta gra pokazywana byla tylko wybranym reporterom w tajnym pokoiku na tylach sal ale bez watpienia jest (bedzie) to najwiekszy hit roku. Trailer i kilka screenow pokazywanych na olbrzymich telebimach Zwalilo WSZYSTKICH na kolana. Tylko szkoda ze narazie jest wersja tylko na Xboxa 360 ktory bedzie kosztowal okolo 3 tys. zeta . Cos dla posiadaczy Nintendo. Kolejnym hitem moze byc Legend of the Zelda, ktorego niestety nie widzialem w calej okazalosci bo do sali w ktorej gra byla przedstawaina prowadzila kolejka ( okolo 3 godziny stania). Kolejna dobra wiadomosc to kolejna czesc NFSa zatytulowana Most Wanted (dobrze napisalem?). Nawiazuje bardzo do U:2 ale ma znacznie lepsza grafike - niestety tez na nowego Xboxa.
Teraz powiem cos o grze nominowanej do najlepszej bijatyki roku (idzie razem z Tekkenem 5) czyli Dead or Alive 4. Od trailera wypadly mi oczy. MASAKRA. Graficznie Tekken odpada (mimo ze jestem jego fanem od 3 czesci). Nie wiem ile bedzie wojownikow ani plansz (aren), ale te ktore zobaczlylem naprawde spodobaly mi sie. Panienka w bieli cwiczaca Capoeira`e i meksykanski wrestling. Oczywiscie piekne ksztalty (). Niestety znow na Xboxa. Teraz cos dla posiadaczy PS2. MoH Wojna w Europie miala sporo gapiow ktorzy patrzyli z rozdziawionymi gapiami i slina cieknaca po gębie. Nie wiem czemu bo graficznie gra nie jest najlepsza a i fabula nie jest taka oryginalna. Pozatym gra za krotka.
Teraz z innej beczki, mianowicie EyeToy. Przechodzimy mocna i szybka modernizacje sprzetu tego typu. Mianowicie oklaskami nagrodzila publicznosc firme Sony za wystep. Na duzym telebimie przedstawiona byla sceneria wprost z... lazienki. Wanna z woda i kaczuszkami. Koles ktory stal obok wzial prawdziwe szklanki i nabral do nich wirtualnej wody. Przelewal, wylewal i oblewal kaczki, nabieral wody. To bylo niezle. EyeToy next gen?
Wracajac do gier pokazali kilka fajnych na konsolki "pocket". Fajne tytuly na PSP, Nintendo DS i GAmeBoye. Kupilem sobie m/in nowego Ridge Racera na PSP, ktory zabija grafika. Fajna gierka tez to KillZone, ktora w przeciwienstwie do innych nie zachwycila mnie az tak bardzo.
Procz tego jestem zadowolony z kupna figurki Ashe - jednej z glownych bohaterek Finala XII.
Z tym optymistycznym akcentem koncze II czesc relacji.
Potem dodam dane techniczne Xboxa i PS3.
Cya
Elendart

Ostatnio edytowany przez Elendart - 11-07-2005 o 09:00.
Elendart jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-07-2005, 11:09   #2
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Ehhh ile bym dał żeby tam być
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2005, 11:33   #3
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Jeszcze ciekawa była kolejna odslona GameBoya czyli GameBoy Micro (ktorego odrazu zakupilem).
Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej konsolce?
Bo bardzo mnie zaciekawiłeś.
Dane, paremtry, wygląd, cyz czyta starsze kardridże, jak wszystko wygląda, itd.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2005, 12:56   #4
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Rodzimego Wiedźmina ustawili na rugiej pozycji najciekawszych RPG in production. ^^ Polak potrafi?
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2005, 13:18   #5
Wikt
Użytkownik Forum
 
Wikt's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: ZNIENACKA!

Posty: 266
Stan: Niegrający
Poziom: 69
Wikt ma numer GG 1491750
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej konsolce?
Bo bardzo mnie zaciekawiłeś.
Dane, paremtry, wygląd, cyz czyta starsze kardridże, jak wszystko wygląda, itd.
Góóóóóógle.

Jeśli znasz dobrze angielski, to proszę: http://www.engadget.com/entry/1234000520043660/

System GBA wiecznie zywy.
__________________
Wikt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2005, 14:12   #6
Elendart
Użytkownik Forum
 
Elendart's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Isaorden
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 132
Skille: 102
Poziom mag.: 21
Elendart ma numer GG 9858035
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej konsolce?
Bo bardzo mnie zaciekawiłeś.
Dane, paremtry, wygląd, cyz czyta starsze kardridże, jak wszystko wygląda, itd.

GameBoy Micro to zmniejszona wersja GBA. Różni sie od poprzedniczek gabarytami i ekranikiem, ktory dziala na tej samej zasadzie, co wyswietlacz DS. Jest podswietlany od tylu dlatego obraz jest duzo lepszy niz w GBA SP - jasniejszy bardziej kontrastowy. Niestety ekranik jest mniejszy, a w sloncu jego czytelnosc jest troche gorsza niz w SP.
Wymiary to :
Szerokosc 10 cm
Wysokosc 5 cm
Grubosc 2 cm
Ma piekne chromowane guziczki Start i Select, ktore sa podswietlane fajnym neonowym podswietlaczem w kolorze niebieskim.

pozdr
Elendart jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:22.


Powered by vBulletin 3