Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-11-2007, 21:33   #1
DKL
Użytkownik forum
 
DKL's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007

Posty: 3
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 41
Poziom mag.: 42
Problem Up 07/08 mAłe szczEGoly

Cytuj:
Czy wy nie rozumiecie, że po tym up NIKT nie będzie miał przewagi? Knight nie będzie już niezniszczalną maszyną do zarabiania pieniędzy, bo wyda 50k na 4h huntu i wróci z 60k w loocie. Sorc nie będzie dupa też sobie poexpi, nie tak jak teraz , bierze sie 3 bp manasów i "go to exp" 15 minut na tomba. Kasy nie wyda sie mniej niż knight, ale nie do cholery 100x więcej. A pall zawsze był dobry i mam go w dupie, a Druid bedzie wreszcie równą innym prof...
Już mam dośc was piszących że np to najgorsze up jakie bedzie itd...ŻAL!!!

Druid stanie sie prof równą innym, wreszcie da sie nim grać, druid jest traktowany jako postać mmm "sługa natury/dobry czarownik" i to że dodadza mu lodowe ue to bardzo dobrze bo to także mag jak sorc "tylko nie ten zły" PP

Pall zawsze był dobry i nic mu to up nie zaszkodzi bo np solowanie
draga na 10 lvl to chyba on tylko potrafi, skile np 65 od których już można spokojnie expić m.i na dragach, wyvernach, czy na np poh lvl wbija sie baardzo szybko, a w tym upie jeszcze nowa amm i czary dostanie.

Sorc też nic nie straci a raczej zyska więcej niż pall i kina ale mniej niż druid.

Knight w poprzednim up był dośc polepszony wieksza zmiana by go zrobiła jakąś"czarodziejką" bo knight to knight więc nic mu nie brakuje.

Grałem wszystkimi prof, lecz najbardziej do gustu przypadł
mi Druid i Palladin,
knight już na słabiutkich skilach 50 sworda/axa/cluba które nie jest trudno wbić jak sie umie skilić, może "rozwalać" obozy amazonek i inne podobne popularne miejsca dla niskich lvl facc<8-25>.
Popatrzcie na http://www.tibia.com/community/?subtopic=highscores że na chyba wszystkich światach Knight jest minimum w pierwszej 3 najlepszych graczy, w większości na pierwszym miejscu... .
Więc wiekszośc up'ów raczej knightom nie szkodzi aż tak strasznie...

W tym upie Druida "od-dupią" stanie sie RÓWNA INNYM PROF i tyle, nawet knight dzieki ulepszeniom broni bedzie wiecej walić....

WIĘC DO HU)A PANA DAJCIE SE LUDZIE SPOKÓJ....

Ostatnio edytowany przez DKL - 18-11-2007 o 21:48.
DKL jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-11-2007, 09:39   #2
Sabadi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006

Posty: 13
Domyślny

Po części masz rację, mi update się podoba, osobiście mam 60EK i będzie jeszcze lepiej z tym kamykami w broniach, ale pomyśl: wyobraź sobie 200+, a nawet 150+ przy PVP. Tak jak już dużo osób pisało, ja jestem tej myśli że do update'a jeszcze zmienią te potiony(czy jak to tam się nazywa), żeby było tak że im większy lvl tym więcej daje, albo na pzykład dodać jeszcze jeden potion na 130lvlu i jeden na 200. Było by super, ale pożyjemy, zobacymy.
Sabadi jest offline  
stary 19-11-2007, 09:47   #3
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Chodzi tutaj nie o narzekanie... nie wiem jak inni ja nie narzekam tylko oceniam. To, że polepszyli magów to duży +, ale wyobraźcie sobie teraz:
1. Anni~ w wykonaniu 4 knightów
2. BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
3. Kilka hydr, czy 2 demony.

WE wszystkich tych przypadkach knight nie rady z leczeniem... został porządnie upośledzony i w dodatku te kosmiczne ceny...

No cóż, będzie, co będzie. Trzeba żyć i grać dalej... jednak nie spodzewałem się takiego ruchu ze strony CipSoftu.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 19-11-2007, 09:54   #4
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
Chodzi tutaj nie o narzekanie... nie wiem jak inni ja nie narzekam tylko oceniam. To, że polepszyli magów to duży +, ale wyobraźcie sobie teraz:
1. Anni~ w wykonaniu 4 knightów
2. BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
3. Kilka hydr, czy 2 demony.

WE wszystkich tych przypadkach knight nie rady z leczeniem... został porządnie upośledzony i w dodatku te kosmiczne ceny...

No cóż, będzie, co będzie. Trzeba żyć i grać dalej... jednak nie spodzewałem się takiego ruchu ze strony CipSoftu.
LOOOOL, wlasnie po upie leczenie bedzie duzo sprawniejsze.. anni mozesz zrobic na loozie 100 ek , bo bedzie mogl 2x szybciej sie potionowac niz teraz leczyc uhami (mniejszy exhaust)
krzysheak jest offline  
stary 19-11-2007, 14:10   #5
Storiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 165
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Selena
Domyślny

a ghazabarana/ferumbrasa ktory wali z lapy po 1000 to jak sie wyleczysz? Nikt nie moze CIe leczyc oprocz Druidow + uhow po 100 ze strony innych graczy a ty sie leczysz po 600 nawet niech bedzie na te 0.2 sec. exhaused.
__________________
Rahsel Here!
-----------------------------------------------------------
14:01 Felianther: Moja pappuga by cie solnela
14:01 Smoczq: nie watpie
14:01 Smoczq: skoro ma lepsze pvp niz ty
14:02 Me: HAHAHA <spadl z krzesla>
-----------------------------------------------------------
00:12 Shay Utini: just bapupa
00:12 Shay Utini: he attack his own mother if he want sto
Storiel jest offline  
stary 19-11-2007, 14:25   #6
Faratiz
Użytkownik Forum
 
Faratiz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Polnoc Polski
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Faratiz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 54
Poziom mag.: 54
Domyślny

Update bedize bardzo ciekawy

Jedyne czego sie boje to elcznie knightow Chociaz na test servie cos probowali i sie lecyzl knight nawet po 1200 z tego
__________________
NIE CHCESZ HACKA?
WEJDZ I POCZYTAJ! TO NIE BOLI ;P


KLICK!
Łatwy sposób na Owntibie i inne gówna
Faratiz jest offline  
stary 19-11-2007, 15:11   #7
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
LOOOOL, wlasnie po upie leczenie bedzie duzo sprawniejsze.. anni mozesz zrobic na loozie 100 ek , bo bedzie mogl 2x szybciej sie potionowac niz teraz leczyc uhami (mniejszy exhaust)
Ale jaki koszt jest tego leczenia to po 1... po drugie przy combo jakie dostaje się na anni ważna jest ilość hp uzyskanego po leczeniu a nie szybkość... Uniesz raz masz polwe hp... zanim uzyjesz potiona 2 raz dostajesz 2 combo... lezysz.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 19-11-2007, 15:27   #8
Rognis
Użytkownik Forum
 
Rognis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: OCK

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 151
Skille: 14/21
Poziom mag.: 78
Domyślny

@up
Nie wiem co miałeś na myśli pisząc "combo" może nie wiesz ale potwory już nie będą w stanie uderzać z combo, więc Anni do wykonania po Upie będzie dziecinne proste, bo jak napisał kolega kilka postów wyżej to taki 100+Ek da rade zrobić ten Quest bo wcześniej raczej się nie uhał za te 600+/- hp. Co do exh~ się nie wypowiadam bo nie wiem jaki on będzie.
Rognis jest offline  
stary 19-11-2007, 16:49   #9
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

Heh czytam te wasze wypowiedzi i smiac mi sie chce...
Ja na razie nie gram i nie bardzo interesuje sie update ale co nieco czytałem i widze ze tibia staje sie coraz to wiekszym gównem z update na update, zauważcie ze tibia zmiarza w strone WOW'a z jednej strony to i dobrze bo wow to bardzo dobra gra ale po co odbierac w tibi to co najlepsze i orginalne czyli np to czego juz dawno niema czyli pvp itp. zauważcie ze tibia staje sie coraz łatwiejsza to co kiedys było wyczynem teraz to dzień powszedni...
Ja osobiscie myśle ze zaczne grac po update jesli wyjda nowe servy na które juz sporo czekam ale jak bym mial do wyboru terazniejsza tibie a tibie 7.6 wybral bym w 100% 7.6
Wiec nie wiem po co te ciągle zmiany jedyne pozytywne zmiany od tibi 7.6 to nowe mobki,expowiska,miasta...
Ale kto co lubi

A co do wypowiedzi ze palek zawsze byl najlepszy to chyba grasz w tibie od wakacij
Palek zawsze byl w tyle za innymi profesjami ale mi sie palekiem zawsze fajne gralo i knightem, magami niebardzo bo mam slabego neta i zawsze na wyższym lvlu padalem przez kicki i zaczynalem pkowac xD

A i jeszcze jedno, na razie nie bede tego update oceniał bo jeszcze go niema ale wydaje mi sie ze jak zwykle bedzie cos pozytywnego jak i cipy znow cos popsuja
Robert Lublin jest offline  
stary 19-11-2007, 17:25   #10
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robert Lublin Pokaż post
Heh czytam te wasze wypowiedzi i smiac mi sie chce...
Ja na razie nie gram i nie bardzo interesuje sie update ale co nieco czytałem i widze ze tibia staje sie coraz to wiekszym gównem z update na update, zauważcie ze tibia zmiarza w strone WOW'a z jednej strony to i dobrze bo wow to bardzo dobra gra ale po co odbierac w tibi to co najlepsze i orginalne czyli np to czego juz dawno niema czyli pvp itp. zauważcie ze tibia staje sie coraz łatwiejsza to co kiedys było wyczynem teraz to dzień powszedni...
Ja osobiscie myśle ze zaczne grac po update jesli wyjda nowe servy na które juz sporo czekam ale jak bym mial do wyboru terazniejsza tibie a tibie 7.6 wybral bym w 100% 7.6
Wiec nie wiem po co te ciągle zmiany jedyne pozytywne zmiany od tibi 7.6 to nowe mobki,expowiska,miasta...
Ale kto co lubi

A co do wypowiedzi ze palek zawsze byl najlepszy to chyba grasz w tibie od wakacij
Palek zawsze byl w tyle za innymi profesjami ale mi sie palekiem zawsze fajne gralo i knightem, magami niebardzo bo mam slabego neta i zawsze na wyższym lvlu padalem przez kicki i zaczynalem pkowac xD

A i jeszcze jedno, na razie nie bede tego update oceniał bo jeszcze go niema ale wydaje mi sie ze jak zwykle bedzie cos pozytywnego jak i cipy znow cos popsuja

zgodze sie z Tobą, ale nie do konca. CHyba krótko grales na 7.6 bo to zawsze knight odstawal na tej tibi, Pal mial zawsze najszybszy exp i wyobraz sobie solo 7,6 100 pal vs 100 sorc pb + sd vs burst+ sd. Sorc zabije pal jak ten sie nie uhnie, a pal jak dla sorca sie wszystko skonczy czyli wdg mnie jestes w błędzie
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 19-11-2007, 17:43   #11
it's_me
Użytkownik Forum
 
it's_me's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 58
Domyślny

Cytuj:
1. Anni~ w wykonaniu 4 knightów
nie przezywajcie tak tego anniego, na 100lv uhasz sie mniej niz 600.

Cytuj:
2. BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
gdyby te potwory sie nie leczyly to mozna w 2 isc x|
Podobno potworki nie moga walnac combo (juz widze 40 sorc/drut na dragach xF)

Juz nie chodzi o ceny potionow (i tak knightci beda expic na exurach dalej (z tego co widzialem to dalej jest chociaz myslalem ze usuneli) albo tego nowego czaru) tylko o to ze 100lv bedzie sie leczyl tak samo jak 200. Jedyna roznica bedzie lezala w szybkosci...
it's_me jest offline  
stary 19-11-2007, 17:45   #12
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

@UP
Teraz tez jest mozliwe expienie 40 msem/ed na dragach wiem bo sam expilem sporo for fun
coprawda mozna bylo pasc na combo

@2x UP

Heh tak sie składa ze gram w tibie od 7.1 czy tam 7.2 oczywiscie z przerwami i zgodze sie z toba ze sork wtedy wymiatal ale tak jest w prawie kazdej grze ze magowie sa dla prosow i sa najlepszymi profesjami
a co do pvp to ja sam zabilem 85rp 110msa wiec zalezalo od pvp bo sorkowie byli bardzo silni ale wystarczyl 1 błąd i sie padało... ;p

Ostatnio edytowany przez Robert Lublin - 19-11-2007 o 17:49.
Robert Lublin jest offline  
stary 19-11-2007, 17:52   #13
stonka1111
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@topic
Ziomek piszesz tak a wiesz czemu ?? zaloze sie o all ze grasz druidem

edit :
Imię: Dark Karol Lord
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 41
Poziom mag.: 42
hahahHAHaAHAAHA ---- LEZE !

Ostatnio edytowany przez stonka1111 - 19-11-2007 o 17:56.
 
stary 19-11-2007, 19:26   #14
Faratiz
Użytkownik Forum
 
Faratiz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Polnoc Polski
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Faratiz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 54
Poziom mag.: 54
Domyślny

Nie wiem czy doczytales ale exura chyba bedzie slabsza i wchodiz nowy czar ale to akurat jest szczegol. Sila elczenia tez meidyz obecnym uhem a przyszlym potionkiem raczej mocno nie bedize zauwazalna Zauwazalna bedzie ich cena Ale jak chodiz o zmiejszenie korzysci z huntu knightom to im sie udalo
__________________
NIE CHCESZ HACKA?
WEJDZ I POCZYTAJ! TO NIE BOLI ;P


KLICK!
Łatwy sposób na Owntibie i inne gówna
Faratiz jest offline  
stary 19-11-2007, 19:37   #15
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Anni w wykonaniu 4 knightów
Co za problem? W końcu demce nie będą walić komba.

Cytuj:
BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
A będziesz go bił solo? Od leczenia masz healerów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 19-11-2007, 19:42   #16
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Mam pytanie może ktoś odpisze:
Ile sqm mają mieć zasięgu r spears i czy e spearsy tyle samo oraz T starsy ile sqm ataku
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 21-11-2007, 04:02   #17
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
Chodzi tutaj nie o narzekanie... nie wiem jak inni ja nie narzekam tylko oceniam. To, że polepszyli magów to duży +, ale wyobraźcie sobie teraz:
1. Anni~ w wykonaniu 4 knightów
2. BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
3. Kilka hydr, czy 2 demony.

WE wszystkich tych przypadkach knight nie rady z leczeniem... został porządnie upośledzony i w dodatku te kosmiczne ceny...

No cóż, będzie, co będzie. Trzeba żyć i grać dalej... jednak nie spodzewałem się takiego ruchu ze strony CipSoftu.
Echh..najpierw poczytaj o upie, potem komentuj.
Anni bedzie teraz duzo prostsze:
1.Ta "miksturka" będziesz mogł sie leczyć 2x na ture ( czyli 1.2k hp na turke) powiedzmy ze na anni jest 100ek , przed upem uhal sie ile? 500-600 tutaj jest +
2.Nie bedzie comba ( tylko 1 z hitów które ma w swoim "arsenale" bedzie mogl uzyć w 1 turze) czyli - juz nie bedzie takich sytuacji ze od all demkow dostaniesz gfb + e wave i spokojnie bedziesz sie uhał

Bossy typu ghazbaran będa duzo latwijsze! Nie wylapiesz comba za 5k bo max co bedzie mogl walnąc to hit z lapy (2k?) a na ghaz nie idze sie solo chyba nie? drutki i sorce beda mogli sie leczyć.

EK będzie sie teraz łatwiej blokac i huncic co kolwiek na 100lvl 3 frosty zazywaczaj oznaczaja śmierc , teraz nie trzeba sie o to bać bo MAX Ci walna za 900hp -/+

A co do comba na anni to może ci chodzi o poleczenie sie wszystkich demów i atak ich wszystkich na raz.

Na test serwerze zawsze sa testy tego co ma wprowadzić Cipsoft więc cane miksturek może zmaleje..
Taka ciekawostka , na którym z ss pewien użytkownik opisywał swoje anni
"100ek ani razu red + walil z exori hur w demony"

@UP
r-spear 3 kratki
e-spear 4 kratki
te wszystkie knife i stary - 3

Ostatnio edytowany przez KaMiLSpAwW - 21-11-2007 o 04:06.
KaMiLSpAwW jest offline  
stary 21-11-2007, 08:48   #18
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robert Lublin Pokaż post
@2x UP

Heh tak sie składa ze gram w tibie od 7.1 czy tam 7.2 oczywiscie z przerwami i zgodze sie z toba ze sork wtedy wymiatal ale tak jest w prawie kazdej grze ze magowie sa dla prosow i sa najlepszymi profesjami
a co do pvp to ja sam zabilem 85rp 110msa wiec zalezalo od pvp bo sorkowie byli bardzo silni ale wystarczyl 1 błąd i sie padało... ;p
Popieram sam gram od czasow 7.0-7.1 i wystarczyl 1 blad, 1 niedopatrzenie i juz sie lezalo
@update
Z tego co czytalem (jesli sie pomyle to mnei poprawcie) 1 great mana potion to wydatek 200gp 1 great healing potion 495gp - dlaczego tak? Knight wcale sie tak nie wzbogacił jak to sobie myślicie, ja np nie jestem zadnym pg i mam zaledwie 40k na koncie a gdzie te miliony co mi kazdy wylicza? Jesli by obnizyli troszeczke cene tych potionow to bylo by gites. Reszta updatu jak najbardziej mi sie podoba

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 21-11-2007 o 08:51.
Andrealfus jest offline  
stary 21-11-2007, 10:00   #19
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Co za problem? W końcu demce nie będą walić komba.


A będziesz go bił solo? Od leczenia masz healerów.
Cipsoft mówiąc COMBO miał na myśli łapa+np energy beam. Nie sądze aby to coś zmienialo na ANNI osobie która stoi jako np 3... I tak 6x Demon+6x GFB Demona = Pwned.
__________________
poreda jest offline  
stary 21-11-2007, 13:04   #20
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
LOOOOL, wlasnie po upie leczenie bedzie duzo sprawniejsze.. anni mozesz zrobic na loozie 100 ek , bo bedzie mogl 2x szybciej sie potionowac niz teraz leczyc uhami (mniejszy exhaust)

This is joke? Człowieku rycerz teraz taki 100+ Uha sie samymi uhami prawie 600, a taki już 200+ uha się pod 1000. To teraz mi powiedz, jak rycerz ma z bloczyć takiego Ghazabarana? Jak teraz ludzie padają,
a co dopiero jak będą te potiony do 600 hp...
Ja nie narzekam, właśnie przed UPdate robie new knighta, ale parodią dla mnie jest, że ten, który ma blokować ma przerypane na całej linii.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.


Powered by vBulletin 3