Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2008, 15:09   #1
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny Sorcerer+magic level+Pacc

Na chwilę obecna, mam 26 sorcerera, z 27 magic levelem. Za 4-5 dni będę miał PACC, więc pozostanie mi kwestia jego aktywacji. I tu pojawia się pytanie: kiedy najlepiej to zrobić? Zaznaczam że nie zamierzam czekać do 40 levelu (bo widziałem juz takie porady, jak ktos chce siedziec do 40 levelu bez PACC to przesyłam mu pozdrowienia, ja jednakże nie zmierzam). Chodzi mi o to, czy czekać na dobicie jakiegoś konkretniejszego magic levelu, czy też sam mi sie on nabije podczas expienia z Exori Frigo/Flam etc i czy jest sens teraz manasitować. Pozdrawiam i prosze o wypowiedzi osoby ZNAJĄCE się na rzeczy, a nie 12 level paladynów spod depo w Thais.
Virlan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-01-2008, 15:36   #2
diwisnia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 32
Domyślny

jak dla mnie dobij 30lv popraw troszeczke magic level i aktywuj pacca-od 27 do 30 lv masz czary Soulfire,Firebomb,Animate Dead,Fireball,Thunderstorm,Great Energy Beam,Poison Wall i Great Fireball z czego 3 z nich wymagaja pacca- te czary znacznie ulatwiaja gre i jest ich sporo na tym malym przedziale poziomow-jezeli pacc ma byc tylko na 3 miesiace a pozniej nie bedziesz miec kaski to zdazysz sobie narobic runek na pozniejsza gre i powinienes dzieki pacc latwo nabic 45lv i robic SD.
diwisnia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 15:40   #3
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Kaska na pozniejszy PACC raczej bedzie, oczywiście o ile gra mi się nie znudzi. Cóż, zrobie jak radzisz, zwłaszcza że po hacku na 34 levelu mam "troche" mało kasy, tak wiec dobije sie level/magic level na guardach, zarobi kase i aktywuje pacc. Wielkie dzieki
Virlan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 16:02   #4
Fokusik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Wiek: 34

Posty: 42
Domyślny

Tak jak kolega up napisał, rób runy, aż wbijesz gdzieś 35 mlvl, możesz nawet 40 : ) potem runy bedziesz mial na expa, przy okazji wbijesz mlvl, lvl też mogłbys dobić do tej 30-tki. Potem wszystko bedzie szło podczas expa, od czasu do czasu jakieś runy tylko, jak kasy braknie : P
__________________

We are the Gunners and We are the BEST, so fuck the rest !
Fokusik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 18:32   #5
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

nie słuchj panów up;P
jedyny ogranicznik moim zdaniem powinien wyglądać tak..masz 20 k na promcje czy nie?

mlv po promocj ibedzie C szybciej rósł z prostego powodu mana rośnie szybciej, lv będziesz szybciej wbijał tez z prostego powodu więcej expowisk o lepszej jakości.
więc pc bierz od razu nie męcz się na facu bo to bezsens jest.

Jak mowie żeby nie marnować czasu pc musisz mieć porpostu kase na promocje i odrazu po aktywacji wykupić ją.

to chyba na tyle odnośnie Twojego pytania..

I jeszcze raz powiem nie warto się magiem na faccu męczyć... spontaniczne czary dają dużo.. właśnie... może jeszcze kasa na czry typu vis flam ,mort. a nie meczenie sie na facu bo to naprawde jest mniej efektywne..masa ludzi na facc terenach , wolne spawny, wieczneie obleggane guardy... bierz pac i sie nie zaastanawiaj
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin 3