Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2006, 19:59   #1
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny Dziwne zdarzenie

Dzisiaj expilem sobie na beho na fibuli. Wszystko bylo ladnie, dopoki podczas lurowania beho w bezpieczne miejsce do ubicia (!) wylaczyli prad! Od razu sie zdenerwowalem, gdyz wiedzialem co sie ze mna stanie. Prad wlaczyli po poltorej godziny. Ja szybko wlaczylem komputer i tibie zeby pobiec po cialo i byc moze odzyskac to co mi wypadlo. Jednak ku mojemu zdziwieniu nie zalogowalem sie w swiatyni, tylko w miejscu, w ktorym wylaczyli prad (z full hp czyli nic nie stracilem), a beho, ktorego lurowalem (tak przypuszczam), zaczal mnie atakowac. Ucieklem szybko i przezylem.

Powiedzcie mi, jakim cudem nie padlem? Przeciez podczas wylaczenia pradu mialem status "battle"!
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2006, 20:07   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Wszystko jest przecież możliwe...
Ktoś mógł przyjść i zabić beho. Akurat tak się zdarzyło, że tobie wyłączyli prąd w momencie kiedy tamten był blisko ciebie. Battle mode się skończyło i cię wywaliło z gry. Ten drugi beho, mógł być innym, który w między czasie się zrespił, albo co.

Taka jest moja opinia.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 20:18   #3
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Nie sadze, poniewaz pamietam ze beho ktory mnie zatakowal, zdazyl zsummonowac 2 skeletony. I wlasnie te 2 skeletony byly jak sie zalogowalem, i nie widzialem zadnego deda beho w poblizu. Pozatym nie sadze zeby ktos zdazyl mi przyjsc na pomoc, na 22lvl jak beho walnie combo, to pada sie szybko. Pozatym kto bylby taki uprzejmy zeby mi pomagac, skoro przeciez moge dednac, a ktos moze zabrac sobie cenne rzeczy.
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 20:25   #4
DR.UTi
Użytkownik Forum
 
DR.UTi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
DR.UTi ma numer GG 4790821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taka Tuca
Nie sadze, poniewaz pamietam ze beho ktory mnie zatakowal, zdazyl zsummonowac 2 skeletony. I wlasnie te 2 skeletony byly jak sie zalogowalem, i nie widzialem zadnego deda beho w poblizu. Pozatym nie sadze zeby ktos zdazyl mi przyjsc na pomoc, na 22lvl jak beho walnie combo, to pada sie szybko. Pozatym kto bylby taki uprzejmy zeby mi pomagac, skoro przeciez moge dednac, a ktos moze zabrac sobie cenne rzeczy.
Po 1.5h ciało BH zdążyło by się rozłożyć. Pozatym, są w Tibii ludzie, którzy nie są pazerni na czyjąś śmierć :> Mógł to być zarówno ktoś z wyższym lvl'em niż 22, i ocalić Cię. Teoria Dwimenor'a jest bardzo prawdopodobna.
Jeśli jednak wyłączyli Ci prąd w godzinach restar serverów, to też by wszystko wyjaśniło
DR.UTi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 20:26   #5
Leon-ziom
Guest
 

Posty: n/a
Cool

bardzo dziwne,ale możliwe,że miałeś fuksa,więc sie ciesz,a co do tematu to ja miałem kiedyś podobny przypadek,ale nie wiem jak to wytłumaczyć,po prostu sie ciesz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 20:55   #6
Grajper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 146
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dalader
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Skille: 90\90
Poziom mag.: 6
Grajper ma numer GG 4165284 Grajper ma login Tlenu grajper@o2.pl
Domyślny

gry serwer kickuje wszyskich graczy rónwnież są oni wylogowywani bez wzgledu na status battle. Istnieje szansa że serwer potraktował to jako kick ponieważ nie otrzymał od ciebie pakietu zwrotnego i cię wylogował. Po zalogowaniu beko przez nikogo nie atakowany rzucił się na ciebie. Jak chcesz bardziej wnikliwej analizy zagadaj do CIPów.
Grajper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 21:08   #7
Amberion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taka Tuca
Dzisiaj expilem sobie na beho na fibuli. Wszystko bylo ladnie, dopoki podczas lurowania beho w bezpieczne miejsce do ubicia (!) wylaczyli prad! Od razu sie zdenerwowalem, gdyz wiedzialem co sie ze mna stanie. Prad wlaczyli po poltorej godziny. Ja szybko wlaczylem komputer i tibie zeby pobiec po cialo i byc moze odzyskac to co mi wypadlo. Jednak ku mojemu zdziwieniu nie zalogowalem sie w swiatyni, tylko w miejscu, w ktorym wylaczyli prad (z full hp czyli nic nie stracilem), a beho, ktorego lurowalem (tak przypuszczam), zaczal mnie atakowac. Ucieklem szybko i przezylem.

Powiedzcie mi, jakim cudem nie padlem? Przeciez podczas wylaczenia pradu mialem status "battle"!

Ja miałem dokładnie to samo. Mi sie wydaje że jak wyjdziesz z gry np. w ten sposób pez naciskania ctrl+q, ctrl+l i przyciski program nie traktuje tego jako śmierć więc nawet to lepiej. Można tak spróbować przy jakimś PK gdy sie już nie ma szans. Po prostu odłączyć prąd

I jeszcze hp i mp miałem jak po dead na maksa ale wcześniej miałem tylko 10mp i 190hp (max hp mój wtedy to 220)

Ostatnio edytowany przez Amberion - 30-01-2006 o 08:49.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 21:25   #8
kac
Użytkownik Forum
 
kac's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 31

Posty: 92
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 74
Skille: 81/78
Poziom mag.: 6
kac ma numer GG 9064828
Domyślny

Też miałem taką sytuacje. Rozwalałem sobie slimy (dużo było a ludzi żadnych) miałem wtedy ~30 level i wyłączyli mi prąd... Przygotowałem się już na deda i gdy włączyli prąd okazało się że zyje i mam tyle samo hp, ale slimów już nie było ( w 4 godziny ktoś tam musiał być) Możliwe że gdy wyłączają prąd albo coś w tym stylu to znikamy odrazu
kac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 22:22   #9
Mistrz Harnas
Użytkownik Forum
 
Mistrz Harnas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2005
Lokacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Wiek: 33

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xantera
Poziom: 61
Skille: 85/84
Poziom mag.: 6
Mistrz Harnas ma numer GG 2505981
Domyślny

Ci co mówią, że po wyłączeniu prądu postać znika z gry się grubo mylą. Ja kiedyś jak byłem newbie, chciałem zemścić się na 30lvlu (ja miałem 16) i zacząłem bić go. Gdy miałem jakieś 160hp wyłączyłem kompa z nadzieją ,że mnie wyloguje...nie wylogowało no i padłem
__________________
Ten opis opisuje opisowość mojego opisu.
Mistrz Harnas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 22:27   #10
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grajper
gry serwer kickuje wszyskich graczy rónwnież są oni wylogowywani bez wzgledu na status battle. Istnieje szansa że serwer potraktował to jako kick ponieważ nie otrzymał od ciebie pakietu zwrotnego i cię wylogował. Po zalogowaniu beko przez nikogo nie atakowany rzucił się na ciebie. Jak chcesz bardziej wnikliwej analizy zagadaj do CIPów.
Kumpel mowil cos podobnie, dokladnie tego szukalem. Dzieki Ci!

Temat mozna zamknac
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 10:15   #11
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Po minucie Cię wylogowuje, chyba, że masz pz locka. Może trafiłeś na jakiegoś tępego BH?
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin 3