Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-02-2006, 22:12   #1
Arczas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2006

Posty: 4
Pytanie Zgadzacie sie ze mną?

Mam takie jedno pytanko...Jestem Paladynem, mam 13 level, 43 skill Distance Fighting i 32 skill Shieldingu. Dlugo czekalem na ten level bo na nim mozna uzywac Conjure Arrow. Jak sie doczekalem zaczalem robic strzaly...okazało się że nie robi sie tego tak szybko uzywajac do wzrastania many tylko jedzenia (albowiem manasów nie uzywam bo kasy niezbyt duża ilość). Zrobiłem np. 300 strzał, kupiłem łuk noi poszłem spróbować. Najlepiej na balanced, strzaly wchodza roznie, czasem 20, czasem 40, na full atk czasem ~50. Noi teraz mankament - strzały szybko się marnują... wychodzi tak ze 2x wiecej czasu spędza sie przy robieniu strzał niż przy expieniu...jak grałem spearami to kupowałem 10 spearów i szłem na roty, po powrocie z nich zostawało mi 0-2 spearów ale za to zawsze kasy miałem ~180-300 gp. A więc sie wzbogacałem, noi nie tracilem hp bo mialem tarcze. Jak myslicie, co teraz robic? Grac spearami? Do którego levelu tak trenowac/expic? Paladyni - odpowiedzcie bardzo mi na tym zależy. Ja mysle ze zostane na spearach tak do ~ 60 skilla w discie i przejde na bow. Dobra decyzja?
Arczas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-02-2006, 22:18   #2
Magma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Spadłam z gwiaździstego nieba

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Magma ma numer GG 4166124
Domyślny

Tak, dobra decyzja. Na tym skillu lepiej jeszcze nie chodzić z łukiem. Ale strzały w międzyczasie, w trakcie treningu rób.
__________________
Nie ma przyszłości, jest tylko nadzieja
W krzyku się rodzi, w ciszy umiera
Magma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 22:18   #3
Hoopek
Użytkownik Forum
 
Hoopek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Wiek: 34

Posty: 211
Domyślny

Do 55 - 60 skilla dysta chodz ze spearami i rob caly czas strzalki potem luk/kusza w lape i jedziesz
__________________
;]
Hoopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 22:28   #4
Arczas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2006

Posty: 4
LOL

Dzieki wam bardzo tak myślałem. Baardzo dużo poradników/tematów/postów o tym czytałem (o paladynach itd.). Potrenie spearami, exp sam wpadnie, kasa się uzbiera, kupie lepszy eq noi gites
Arczas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 09:40   #5
Teravista
Użytkownik Forum
 
Teravista's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Na południu

Posty: 125
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

A może ze spearami chodź na GS'y and Dragony może kiedyś zabijesz ale mega ilośc uhów zużyjesz
__________________

Teravista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:44.


Powered by vBulletin 3