Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-02-2007, 16:31   #1
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pomysl Zanim Cos Powiesz

Chcialbym cos powiedziec do wszystkich uzytkownikow forum prosze nie mowic ze knight jest zaslaby powinno sie go ulepszyc to Mag/druid jest poprostu zadobry.Kiedys Sie latalo do 50 + lvl na rotwormach i dniami sie runy robilo a teraz mozna se z wandem praktycznie wszedzie expic ,wiec prosze nie gadac pierdol ze knight jest zaslaby. Moja opinia Wywalic Rozgi czy sie to podobna 10 druidom czy nie...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2007, 16:36   #2
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Od kiedy to równa się do dołu?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:39   #3
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Jawohl! Wywalcie różdżki! Dajcie magom prawdziwą broń! A nie jakies patyczki, co na Edron odkryli ich moc... Edron? SPALMY ZA TO EDRON!
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:42   #4
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Od kiedy to równa się do dołu?
Przepraszam,ale nie zrozumialem moglbys mowic troszke jasniej ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:42   #5
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Vis 20*4=80 many i będzie ok.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:43   #6
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Od kiedy to równa się do dołu?
Przepraszam,nie zrozumialem moglbys powiedziec troche jasniej ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:43   #7
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kanaretto Pokaż post
Przepraszam,ale nie zrozumialem moglbys mowic troszke jasniej ?
Jak już chcesz coś wyrównywać, to nie odbierając coś lepszym profesjom, a dodając słabszym.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 27-02-2007 o 16:50.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:44   #8
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Vis 20*4=80 many i będzie ok.
Pomysl zanim cos napiszesz,nawet temat to mowi -.-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:47   #9
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Jak już chcesz coś wyrównywać, to odbierając coś lepszym profesjom, a dodając słabszym.
Kiedys sorc i tak odrabial na wyzszych lvl strate wiec dla mnie to jest lepsze rozwiazanie
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 27-02-2007, 16:51   #10
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

A teraz moja rada. Pomyśl, tylko logicznie, zanim coś powiesz. Wg Ciebie knight, który był maszyną do ciągłego expienia i sorc, który tydzień zbierał runy na 1 dzień porządnego expienia to była równość? Gratuluje niezłej Stajni Augiasza w głowie.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:56   #11
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Jak już chcesz coś wyrównywać, to nie odbierając coś lepszym profesjom, a dodając słabszym.
I dodać nowe armory, tarcze, bronie, no i oczywiście potwory.

Ułatwienie sorcom huntów 'solo' juz wystarczająco zepsuło ekonomie gry.

P.S.
Nazwa tematu kompletnie odbiega od jego treści...

Ostatnio edytowany przez Marciniek - 27-02-2007 o 16:58.
Marciniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:58   #12
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
A teraz moja rada. Pomyśl, tylko logicznie, zanim coś powiesz. Wg Ciebie knight, który był maszyną do ciągłego expienia i sorc, który tydzień zbierał runy na 1 dzień porządnego expienia to była równość? Gratuluje niezłej Stajni Augiasza w głowie.
Tak, w każdej normalnej grze najszybciej expią profesje które biją najsłabiej nadrabiając tym samym swoje braki w zabijaniu stworów elitarnych.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:00   #13
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
A teraz moja rada. Pomyśl, tylko logicznie, zanim coś powiesz. Wg Ciebie knight, który był maszyną do ciągłego expienia i sorc, który tydzień zbierał runy na 1 dzień porządnego expienia to była równość? Gratuluje niezłej Stajni Augiasza w głowie.
Jak sorc wbije dobry lvl na takim monotonnym trybie gry to powzniej efektowniej bedzie expic
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:07   #14
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Ponury
Masz rację.


Co do tematu.
Temat dobrze ujęty, mag za mocny, a knight wcale nie słaby tylko chodzi właśnie o to, że mag jest za dobry teraz i tyle.

Jeśli chodzi o sposób w jaki to można zniwelować to nie podoba mi się usunięcie różdżek, które bardzo pomogły w expie Drutom i Sorcom.
Jeśli już mówimy o tego typu pomocy to myśle, że po prostu najt powinien dostać jeszcze jedną runę atakującą np. od 6 M LVL, w raz z Explo jakaś runa, która zadaje 2x większe obrażenia niż GFB, więc będzie o ok. 1/3 siły większa niż explo. Powinna być dostępna dla druida i knighta, ponieważ Druid i tak mało ma run do ataku, więc powinien mieć jakąś swoją.
Myślę, że powinny być także jakieś mocniejsze bronie np. 60atk i 45 def.
Ale tylko bardzo rzadkie i dostępne z questa na 150 lvl.

Moim zdaniem to powinno troszkę zniwelować straty najta w PvP, który z sorkiem nie ma rzadnych szans, jedyne co może naprawdę zrobić to uciekać.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:11   #15
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
@Ponury
Masz rację.


Co do tematu.
Temat dobrze ujęty, mag za mocny, a knight wcale nie słaby tylko chodzi właśnie o to, że mag jest za dobry teraz i tyle.

Jeśli chodzi o sposób w jaki to można zniwelować to nie podoba mi się usunięcie różdżek, które bardzo pomogły w expie Drutom i Sorcom.
Jeśli już mówimy o tego typu pomocy to myśle, że po prostu najt powinien dostać jeszcze jedną runę atakującą np. od 6 M LVL, w raz z Explo jakaś runa, która zadaje 2x większe obrażenia niż GFB, więc będzie o ok. 1/3 siły większa niż explo. Powinna być dostępna dla druida i knighta, ponieważ Druid i tak mało ma run do ataku, więc powinien mieć jakąś swoją.
Myślę, że powinny być także jakieś mocniejsze bronie np. 60atk i 45 def.
Ale tylko bardzo rzadkie i dostępne z questa na 150 lvl.

Moim zdaniem to powinno troszkę zniwelować straty najta w PvP, który z sorkiem nie ma rzadnych szans, jedyne co może naprawdę zrobić to uciekać.
Yhym ale chodzi mi o to ze tibia sei robi coraz prostrza to nie jest juz tibia ... to jest widzimisie graczy poprostu niech bedzie tak jak kiedys bylo.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:28   #16
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja wiem o co ci chodzi. Ja po prostu uważam, że Tibia musi się zmieniać nigdy nie będzie taka sama, bo straciła by graczy. Każda gra bez zmian to shit. Np. FIFA to jest klonowanie non-stop tego samego i co raz mniej ludzi w to gra, a kiedyś na każdą FIFke czekało się ze zniecierpliwieniem.
Jak dla mnie to różdżki ułatwiły grę, ale przez to wiele osób wróciło do gry. Kiedyś rzadko się spotykało Druidów i Sorków. Ja gdy zaczynałem swoją grę zrobiłem Druida i pamiętam tą katorgę z bicia Skull Staffem i czekania na ten 10 M LvL, żeby móc wreszcie zarabiać. Później robiłem długo UH'y wbiłem 44 M LvL na 17 LvL co teraz gdy już jestem doświadczonym graczem jest dla mnie bez sensu. Kiedyś było łatwiej wbić magic teraz jest łatwiej wbić lvl. Wtedy dużo się właśnie mówiło o tym, żeby wprowadzić różdżki jak to jest w każdej grze MMORPG w takich realiach. Mag to mag, a nie jakiś chłopek bijący z broni co należy do najta i tylko do niego. Też uważam, że sorek i druid mają teraz trochę za łatwo. Nie dość, że mają many strasznie dużo to jeszcze zasuwa ona jak porąbana jak dla mnie powinni ją troszkę zwolnić. Tego samo dotyczy obrażenia z run, przecież taki Cachero z SD bije po 1100+. Dla mnie to kompletny bez sens. Jak dla mnie najlepszym graczem na świecie pozostanie EO, bo chociaż MDW ma teraz już wyższy lvl niż on to EO musiał sobie radzić z tym, że najtem na demkach za bardzo siedzieć nie może. A widzicie MDW siedzi na demkach wbija tam non-stop 2kk+ expa. Sork i Drut powinni dostać teraz trochę w kość przy następnym UPdacie. Najt i w szczególności Pall powinni dostać coś nowego.

Taka jest moja opinia.
Pozdro Bax.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:37   #17
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Ja wiem o co ci chodzi. Ja po prostu uważam, że Tibia musi się zmieniać nigdy nie będzie taka sama, bo straciła by graczy. Każda gra bez zmian to shit. Np. FIFA to jest klonowanie non-stop tego samego i co raz mniej ludzi w to gra, a kiedyś na każdą FIFke czekało się ze zniecierpliwieniem.
Jak dla mnie to różdżki ułatwiły grę, ale przez to wiele osób wróciło do gry. Kiedyś rzadko się spotykało Druidów i Sorków. Ja gdy zaczynałem swoją grę zrobiłem Druida i pamiętam tą katorgę z bicia Skull Staffem i czekania na ten 10 M LvL, żeby móc wreszcie zarabiać. Później robiłem długo UH'y wbiłem 44 M LvL na 17 LvL co teraz gdy już jestem doświadczonym graczem jest dla mnie bez sensu. Kiedyś było łatwiej wbić magic teraz jest łatwiej wbić lvl. Wtedy dużo się właśnie mówiło o tym, żeby wprowadzić różdżki jak to jest w każdej grze MMORPG w takich realiach. Mag to mag, a nie jakiś chłopek bijący z broni co należy do najta i tylko do niego. Też uważam, że sorek i druid mają teraz trochę za łatwo. Nie dość, że mają many strasznie dużo to jeszcze zasuwa ona jak porąbana jak dla mnie powinni ją troszkę zwolnić. Tego samo dotyczy obrażenia z run, przecież taki Cachero z SD bije po 1100+. Dla mnie to kompletny bez sens. Jak dla mnie najlepszym graczem na świecie pozostanie EO, bo chociaż MDW ma teraz już wyższy lvl niż on to EO musiał sobie radzić z tym, że najtem na demkach za bardzo siedzieć nie może. A widzicie MDW siedzi na demkach wbija tam non-stop 2kk+ expa. Sork i Drut powinni dostać teraz trochę w kość przy następnym UPdacie. Najt i w szczególności Pall powinni dostać coś nowego.

Taka jest moja opinia.
Pozdro Bax.
Ja poprostu nie chce zeby tibia sie bardziej popsula i jedno podkresle Palladyn Byl Jest I zawsze bedzie najlepsza postacia ,Pytasz czemu?zobacz co bylo kiedys temat "Kim Byc zeby Miec jak najwiekszy lvl" Spam Pall Inny temat przeczytalem keidys "jaka profesja jest najlepsza" Spam Pall i co ze bylo keidys pallem sie gra w miare szybko i efektownie a zwlaszcza WCALE nie trudno
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:44   #18
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Usunięcie wandów/rodów niewiele da. Przecież na lvl'u, na którym sorc osiąga przewagę w ilości wbijanego expa i tak już się tych gówien nie używa.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:48   #19
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Usunięcie wandów/rodów niewiele da. Przecież na lvl'u, na którym sorc osiąga przewagę w ilości wbijanego expa i tak już się tych gówien nie używa.
Pierw wbij bez wanda lvl na ktorym sie nie uzywa rozgi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 17:53   #20
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kanaretto Pokaż post
Ja poprostu nie chce zeby tibia sie bardziej popsula i jedno podkresle Palladyn Byl Jest I zawsze bedzie najlepsza postacia ,Pytasz czemu?zobacz co bylo kiedys temat "Kim Byc zeby Miec jak najwiekszy lvl" Spam Pall Inny temat przeczytalem keidys "jaka profesja jest najlepsza" Spam Pall i co ze bylo keidys pallem sie gra w miare szybko i efektownie a zwlaszcza WCALE nie trudno

No co do tego to nigdy w życiu nie mówiłem, że Pall jest najsłabszy, ale nikt chyba nie zaprzeczy, że w dzisiejszej Tibii jest to najtrudniejsza profesja. I powinien on dostać coś nowego, aby Pall mógł swobodnie zacząć expić. Uważam, że dobrym rozwiązaniem było by ograniczenie złamania 1 speara np. do 70 uderzeń.
Jakiś nowy rodzaj strzał lub boltów. Lepszych od zwykłej strzały i bolta. Powiedzmy, że jeden taki bolt 7gp, a strzała 4 gp. Ktoś powie, że zrobili Infernal Bolts, ale kto ma ich 100? Nieliczni.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin 3