Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-03-2009, 06:00   #1
DiabLo$
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Druid czy Knight? ;(

Mam pytanie kim grac ? Bo mam 14 knight skile wiem że huj*** alebym poskilowal i druida 5 w trakcie robienia i tu moje pytanie zostać przy knight czy zrobić druida?
P.S-BENDZIE PACC
Btw dziś kupuje pacc

Ostatnio edytowany przez DiabLo$ - 01-03-2009 o 06:04.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2009, 08:31   #2
miki23gd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pis Jou
Profesja: Elite Knight
Gildia: Monoceros
Świat: Olympa
Poziom: 25+
Skille: 50/50
Poziom mag.: 3
Domyślny

Jeśli PACC to oczywiście druid a jak ci zależy na knightcie to kup pacc ale go nie aktywuj wbij dobre skille knightem i graj knightem ja bym wybrał druida bo na 28 może dobrze dorobić się na icicle a potem to chyba na 26 albo 36 exura sio


Pozdrawiam
__________________
Best Solo: Dragon
Best Team: Nie Mam Teamu : /
miki23gd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 08:43   #3
boniedwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ja moge powiedzieć że knight, bo mam knighta, zaraz może wlecieć jakiś druid i powie że druidem i nic z tego nie wyniknie. To kim będziesz grał zależy od Ciebie, bo skąd mamy wiedzieć jaki styl gry preferujesz?
Najlepiej jak byś pograł troche tym i tym, sam byś wybrał co dla Ciebie lepsze

Jak powiedział pan up, na icycle się możesz dorobić, lecz knightem dorobisz się znacznie szybciej, w tym czasie co druid zrobi bp icycle, knightem wyniesiesz o wiele więcej kasy z expa.

Ostatnio edytowany przez boniedwa - 01-03-2009 o 09:06.
boniedwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 10:11   #4
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Było już tysiące razyyy....

Jeżeli masz kase to zrób druida. Jeżeli kasy nie masz to zrób knighta wbij nim jakieś skille i śmigaj zbierać kase i za tą kase exp druidem. Każdy to wie że druid jest przyjemniejszy od knighta więc to jest chyba najlepsza możliwość.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 12:27   #5
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voniek Pokaż post
Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników. Na pewno musisz odpowiedzieć na pytanie: co lubisz robić, a potem jak już zdecydujesz to rób to (godzinę temu oglądałem chłopaki nie płaczą, przydatna rada rodem z tego filmu). Następnie zastanów się czy cały czas będziesz mieć PACC i ile będziesz w stanie poświęcić na grę. Kolejną rzecz jest rozwój postaci. Ponieważ chcesz kupić pacc dopiero za 2 miesiące to na pewno do tej pory mógłbyś wytrenować skille rycerza bądź polepszy poziom druida. Jeżeli odpowiesz sobie na te kilka pytań na pewno znajdziesz odpowiedź
Moja własna opinia - graj druidem. Aby gra rycerzem dawała satysfakcję potrzeba sporo czasu aby osiągnąć przyzwoity poziom zarówno w umiejętności posługiwania się danym typem broni jak i zwykłym poziomem. Do tego dochodzi częste zmiany eq, co może nadwyrężać konto w banku. Druid pomimo tego, że sporo pieniędzy musi wydać na fluidy to nic poza tym nie musi dokupować (eq nie jest istotną rzeczą). Myślę, że przez te 3 miesiące pacca (pewnie na tyle go kupujesz) wbijesz ten 50-60 poziom, a później jeżeli nie będziesz chciał przedłużać płatnego konta to i tak da się grać nim na zwykłym koncie.
Podsumowując, graj druidem, bo z nim nigdy nie będziesz się nudził

Na zakończenie mała historia mojej pierwszej postaci, którą do niedawna grałem:
Ukryty tekst:
Mój druid 50 poziomowy leżał 2 miesiące w zaciszu Thais (a dokładniej pod stołem u Frodo). Z braku jakiegokolwiek ciekawego zajęcia podczas wakacji przełożyłem kasę z rycerza i ruszyłem na łowy moim magikiem. Ponieważ głowa bolała dotarłem tylko na Mount Sternum. Ponieważ nie miałem tam map oraz że mój krok był dość chwiejny chodziłem bez celu po całych podziemiach. Zapuszczając się coraz niżej odkrywałem nowe to potwory, które podobnie jak ja nie były szybkie, a niektóre miały nawet chwiejny krok. Tak o to wbiłem poziom 55 a przy okazji wyleczyłem ból głowy. Za pieniądze z okradzionych portfeli kreatur udałem się z drobną pomocą 2 kolegów do Ab'dendriel. Tam już całkowicie wyleczony z chronicznego bólu głowy dzięki leczniczym ziołom elfów udałem się w magiczne i niebezpieczne ziemie zwane Hellgate. Niestety, spotkałem beholdery, które podobnie jak ja wcześniej chodziły chwiejnym krokiem, a ja, że miałem mały poziom doświadczenia zostałem upojony ich wielkością i zabłądziłem. Trafiłem na pewną wyspę, o której się dowiedziałem, że zwie się Drakonia. Jak to mówią, nadzieja matką głupich, a ja miałem nadzieję znaleźć wyjście. Niestety, znalazłem same pułapki a w nich smoki. Cudem je zabijając wbiłem poziom 60. W końcu, po trudach i ostatecznej walce z DLem dotarłem do pewnego starego maga, który ofiarował mi pewną rzecz w zamian za grzyb ze stóp. Powiedział, że wystarczy, abym poszedł do jednej z jaskiń, położył ów rzecz na kamieniu i wejść w magiczny portal, który pomoże mi wyjść. Dotarłem do wyznaczonego miejsca i zrobiłem jak kazał zaklęty mag. Wtedy stał się cud - ból głowy oraz chwiejny krok stał się przeszłością! Dodatkowo powróciłem do miejsca, skąd przyszedłem, czyli AB.
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 22:49   #6
Izander
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2009
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 31
Skille: 16/21
Poziom mag.: 28
Domyślny

Zdecydowanie Druid.......
Izander jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin 3